Peelingy Renophase

Chemické peelingy Renophase jsou oblíbené pro své jedinečné výsledky, mají spoustu variant, díky tomu si ten „svůj“ vybere opravdu každý. Finální výsledek záleží na dodržení počtu opakování a frekvence návštěv. Chceme Vám to usnadnit, proto ke kompletní kúře získáte REPAIR Crème L a k depigmentační péči pro zesílení efektu můžete získat až dvě balení séra RENEWLIGHT Tranexamique.

PEELINGY RENOPHASE ŘEŠÍ:

  • Vyhlazení jemných povrchových vrásek
  • Zjemnění jizviček po akné
  • Zmenší póry
  • Potlačí vrásky
  • Minimalizuje kožního ochabnutí
  • Sjednotí barevnost pleti a rozjasní ji
  • Napraví problematické pigmentace
Peelingy Renophase
Ošetření hydraglobal

GLOWPEEL REPROGRAMMATION

Peeling je určený pro rozjasnění pleti a vyhlazení jemných linek normální pleti. Vhodný pro povadlou, unavenou pleť nebo vystavenou stresu. Efektivní řešení pro pleť devitalizovanou nebo v menopauze.

Ke 3 ošetřením získáte REPAIR Crème L v hodnotě 1 803 Kč ZDARMA

Ošetření Lift´Expert od Maria Galland

CHLOROPHYLLINE GLOW PEEL

Péče s hormonem mládí Klóthó – zaměřeno na ochablou zralou pleť. Zrychluje buněčnou obnovu pleti a rozjasní ji. Restrukturalizace pleti do hloubky, omlazení, remodelace a celkové zhutnění.

Ke 3 ošetřením získáte REPAIR Crème L v hodnotě 1 803 Kč ZDARMA

OŠETŘENÍ ACTIVE ´AGE PRO ŽENY 50+

SBOHEM PIGMENTACE

Máme 2 druhy depigmentačního ošetření, které můžeme navzájem kombinovat a dosáhnout lepších výsledků. Obě péče jsou v kombinaci s červeným PDT světlem pro zesílení efektu.

Ke 3 ošetřením získáte RENEWLIGHT Tranexamique v hodnotě 1 656 Kč ZDARMA

PRAVIDLA AKCE

Při prvním ošetření GLOW PEEL REPROGRAMMATION nebo CHLOROPHILLINE GLOW PEEL si zakoupíte REPAIR Crème L (krém potřebujete jako péči po ošetření) a při dodržení alespoň 3 ošetření v kúře Vám cenu krému (1 803 Kč) odečteme z posledního ošetření.

U depigmentačního ošetření dostanete sérum RENEWLIGHT Tranexamique ke 3 ošetřením na konci své série návštěv (sérum je v hodnotě 1 656 Kč). Pokud se rozhodnete pro 5 ošetření v kůře získáte dvě balení séra (hodnota dárku je 3 312 Kč).

Akce je platná pro peelingovou kúru započatou do poloviny listopadu 2023. Doporučujeme rezervovat si již při prvním ošetření všechny následné termíny.

ČAS NA MALÉ ZÁZRAKY!

Toto je období na které se celý rok těšíme, je to období kdy se dají dělat zázraky! A přeháníme opravdu jen maličko. Protože za těch 13 let, kdy s chemickými peelingy od Laboratoires Renophase pracujeme, jsme těch zázračných změn na pleti našich klientek viděly nespočet.

Peelingy Renophase

Bojím se hadů! Ale velmi jim závidím jednu dovednost, a to svléknout se z kůže. Prostě vyhodit tu starou zašedlou s nečistotami a vyloupnout se znova v celé kráse.

Na štěstí si však nemusím přát stát se za vidinou krásné pleti v příštím životě hadem. Našla jsem sofistikovanější přístup. Heuréka!

Přišlo období, kdy sluníčko ubývá na síle, a tak mi byla ve SlimFOX nabídnuta série ošetření s chemickým peelingem. Ten krásně rozpustí drobné nedokonalosti pleti, zatočí s jizvičkami, barevnými nerovnostmi, pleť dokáže vypnout, vyhladit…. No je to takový malý kosmetický zázrak se skvělým výsledkem. A já jsem tak nadšená, že se ve mně probudily k životu spisovatelské vlohy a rozhodla jsem se vám o peelingu trochu poreferovat.

Chemických peelingů existuje celá řada. Osobně bych si ho udělala pouze na prověřeném místě, což u mě SlimFOX splňoval. Dále mám ráda značku Renophase, od které v tomto salonu peelingy provádějí. Líbí se mi, že Renophase stojí na lékařském základě a co mám odzkoušeno, s tím jsem od této francouzské značky spokojena.

Upřímně, znám milejší ošetření, než jakým je chemický peeling. Asi 3 minuty mě obličej nepříjemně poštipkával. Ale myšlenka, že se z něj rozpouští všechny ty drobné pigmentové skvrnky, mizí zašedlý tón a mé kontury se vypínají mě dostatečně motivoval k tomu vydržet.

Po pár minutách mi paní kosmetička pleť otřela, neutralizovala pH a vmasírovala v několika krocích séra, která vybrala na míru mé pokožce. To už je lambáda :). Na závěr jsem si deset minut poležela pod červeným světlem. Jednalo se o LED aktivaci, která měla za úkol zefektivnit celý proces a probudit v pleti elastin. Odešla jsem zásobena regeneračním krémem a tolika informacemi, až jsem se toho trochu bála.

Mám se vyhýbat sluníčku, mám si dva až tři dny obličej otírat velmi opatrně jen převařenou vodou, plet mě může bolet, můžou se objevit stroupky, musím mazat a mazat….

No, převařenou vodu jsem vyměnila za kojeneckou, ale žádná bolest, žádné stroupky, jen trošku sušší okolí nosíku. Mazala jsem se třikrát denně koupeným krémem a když jsem v pondělí přišla do práce, kolegyně se mě ptaly, cos dělala přes víkend? Vypadáš nějak dobře. Ha! Důkaz, že to funguje. Už po prvním ošetření na mě byly výsledky patrné, Pleť byla vypnutější a taková celkově prozářenější. A co teprve, až za sebou budu mít celou kúru, tedy SlimFOX navštívím za tímto účelem celkem třikrát. Juchůůů, jou….hadům už závidět nemusím.

Michaela, klientka salonu od roku 2011

peeling Renophase

KONTRAINDIKACE: Těhotenství, laktace, aktivní herpes, ekzém, bradavice, radioterapie, léčba isotretinoinem, péče s esenciálními oleji, mechanická exfoliace, čerstvé ošetření laserem, čerstvá epilace elektrickým strojkem, čerstvá depilace, ATB, podrážděná pleť, řezné ranky, popáleniny a sluneční paprsky.

PŘED OŠETŘENÍM: Vyvarujte se 3 týdny těmto aktivitám: opalování, použití samoopalovacích krémů, exfoliantů, laserové ošetření, mikrodermabraze, aplikace výplní, botoxu.

DOPORUČENÝ POČET OŠETŘENÍ: Výsledný efekt závisí na dodržení kompletní kúry ošetření. Prosíme dodržujte doporučenou četnost návštěv a interval mezi ošetřeními.

PO OŠETŘENÍ: Je nutné používat 2-4 dny ochranný hojivý krém REPAIR Crème L nebo RENOSOURCE Crème Douce. Odličovat pouze převařenou vodou a opakovaně mazat krémem. Lokálně vyšší citlivost (např. kolem nosu). Vyvarujte se aplikaci jakýchkoliv jiných kosmetických přípravků, mohla by jste si způsobit nežádoucí reakci. Alespoň 2-3 dny po ošetření nechoďte do sauny, bazénu a posilovny. VŽDY použijte vhodnou SPF ochranu.