Peelingy Renophase

Chemické peelingy Renophase jsou oblíbené pro své jedinečné výsledky, mají spoustu variant (viz níže), díky tomu si ten „svůj“ vybere opravdu každý. Využijte kompletní kúru (alespoň 3 ošetření v intervalu 7-14 dní) a jako odměnu dostanete REPAIR Crème L v hodnotě 1 716 Kč ZDARMA.


PEELINGY RENOPHASE ŘEŠÍ:

 • Vyhlazení jemných povrchových vrásek
 • Zjemnění jizviček po akné
 • Zmenší póry
 • Potlačí vrásky
 • Minimalizuje kožního ochabnutí
 • Sjednotí barevnost pleti a rozjasní ji
 • Napraví problematické pigmentace

Cena ošetření je 2 500 Kč. Akce na REPAIR Crème L ZDARMA ke 3 ošetřením platí do 15.12.2021.


PEELINGY RENOPHASE JSOU V TĚCHTO VARIANTÁCH:

 • GLOW PEEL PHOTO – rozjasnění pleti a vyhlazení jemných linek normální pleti
 • REPROGRAMMATION – pleť vystavená stresu, devitalizovaná, pleť kuřáků či žen v menopauze
 • RENEWCOLLAGEN – s vráskami, se ztrátou objemu, elasticity, citlivou se ztracenou strukturou
 • RENEWLIFT – komplexní lifting kontur! Pro kožního ochabnutí, ztrátu pevnosti, mimické vrásky
 • MELASMA – hormonální hyperpigmentace (těhotenství 10-15%, antikoncepce 10-25%, slunce)
 • WHITENING – ostatní hyperpigmentace (ze slunce, léků atp.)
 • AKNÉ PEEL – hyperkeratózní, nepravidelnou pleť nebo s rozšířenými póry, je bakteriostatický

KONTRAINDIKACE: Těhotenství, aktivní herpes, ekzém, bradavice, radioterapie, léčba isotretinoinem, péče s esenciálními oleji, mechanická exfoliace, čerstvé ošetření laserem, čerstvá epilace elektrickým strojkem, čerstvá depilace, ATB, podrážděná pleť, řezné ranky, popáleniny a sluneční paprsky.

PŘED OŠETŘENÍM: Vyvarujte se 3 týdny těmto aktivitám: opalování, použití samoopalovacích krémů, exfoliantů, laserové ošetření, mikrodermabraze, výplně.

PO OŠETŘENÍ: Je nutné používat 2-4 dny ochranný hojivý krém REPAIR Crème L nebo RENOSOURCE Crème Douce. Odličovat pouze převařenou vodou a opakovaně mazat krémem. Lokálně vyšší citlivost (např. kolem nosu), první den doporučujeme minimalizovat respirátor/roušku. Vyvarujte se aplikaci jakýchkoliv jiných kosmetických přípravků, mohla by jste si způsobit nežádoucí reakci. Alespoň 2-3 dny po ošetření nechoďte do sauny, bazénu a posilovny. VŽDY s vhodnou SPF ochranou.


Bojím se hadů! Ale velmi jim závidím jednu dovednost, a to svléknout se z kůže. Prostě vyhodit tu starou zašedlou s nečistotami a vyloupnout se znova v celé kráse.

Na štěstí si však nemusím přát stát se za vidinou krásné pleti v příštím životě hadem. Našla jsem sofistikovanější přístup. Heuréka!

Přišlo období, kdy sluníčko ubývá na síle, a tak mi byla ve SlimFOX nabídnuta série ošetření s chemickým peelingem. Ten krásně rozpustí drobné nedokonalosti pleti, zatočí s jizvičkami, barevnými nerovnostmi, pleť dokáže vypnout, vyhladit…. No je to takový malý kosmetický zázrak se skvělým výsledkem. A já jsem tak nadšená, že se ve mně probudily k životu spisovatelské vlohy a rozhodla jsem se vám o peelingu trochu poreferovat.

Chemických peelingů existuje celá řada. Osobně bych si ho udělala pouze na prověřeném místě, což u mě SlimFOX splňoval. Dále mám ráda značku Renophase, od které v tomto salonu peelingy provádějí. Líbí se mi, že Renophase stojí na lékařském základě a co mám odzkoušeno, s tím jsem od této francouzské značky spokojena.

Upřímně, znám milejší ošetření, než jakým je chemický peeling. Asi 3 minuty mě obličej nepříjemně poštipkával až hořel. Ale myšlenka, že se z něj rozpouští všechny ty drobné pigmentové skvrnky, mizí zašedlý tón a mé kontury se vypínají mě dostatečně motivoval k tomu vydržet.

Po pár minutách mi paní kosmetička pleť otřela, neutralizovala PH a vmasírovala v několika krocích séra, která vybrala na míru mé pokožce. To už je lambáda :). Na závěr jsem si deset minut poležela pod červeným světlem. Jednalo se o LED aktivaci, která měla za úkol zefektivnit celý proces a probudit v pleti elastin. Odešla jsem zásobena regeneračním krémem a tolika informacemi, až jsem se toho trochu bála.

Mám se vyhýbat sluníčku, mám si dva až tři dny obličej otírat velmi opatrně jen převařenou vodou, plet mě může bolet, můžou se objevit stroupky, musím mazat a mazat….

No, převařenou vodu jsem vyměnila za kojeneckou, ale žádná bolest, žádné stroupky, jen trošku sušší okolí nosíku. Mazala jsem se třikrát denně koupeným krémem a když jsem v pondělí přišla do práce, kolegyně se mě ptaly, cos dělala přes víkend? Vypadáš nějak dobře. Ha! Důkaz, že to funguje. Už po prvním ošetření na mě byly výsledky patrné, Pleť byla vypnutější a taková celkově prozářenější. A co teprve, až za sebou budu mít celou kúru, tedy SlimFOX navštívím za tímto účelem celkem třikrát. Juchůůů, jou….hadům už závidět nemusím.

— Michaela, klientka salonu od roku 2011