Tentokrát jsem v salonu SlimFOX vyzkoušela výživné a zpevňující ošetření Vintage 79 PerfectAge v kombinaci s liftingovou maskou kolem očí a rtů a radiofrekvenčním ošetřením pleti.

Paní kosmetička mi pleť jako vždy nejprve důkladně odlíčila a vyčistila vitamínovým mlékem a tonikem s vitaminy A, E a zeleným čajem. Nasledoval enzymatický peeling s výtažky z ananasu a papáji a také čištění pleti ultrazvukovou špachtlí. Obzvlášť tuto část ošetření mám velmi ráda, protože za tu dobu, co pravidelně chodím na kosmetické ošetření ve SlimFOXu, je moje pleť absolutně bez zanesených pórů – „černých teček“ a také se mi přestaly dělat mílie. Kromě toho mě úplně přestalo trápit občasné akné,  je vidět, že pleť je po použití ultrazvukové špachtle opravdu velmi důkladně vyčištěná.

Další částí ošetření bylo zapracování séra s cukry a s výtažkem z pšeničných klíčků. Následovala příjemná masáž provoněná esenciálními oleji, aplikace liftingové a uvolňující masky Esa Peptide s výtažkem z mořské řasy. Tato maska je vhodná i na domácí použití, lze si ji samostatně koupit.

Na zbytek obličeje mi paní kosmetička nanesla masku PerfectAge s omega 3 a 6 mastnými kyselinami, cukry a s olejem z pšeničných klíčků. Vzhledem k tomu, ze už jsem přestala kojit, tak mohla byt maska zapracována radiofrekvencí, což celkový efekt ošetření umocní,  pleť zpevní a podpoří tvorbu nového kolagenu. Na závěr, po odstranění masky, následovala aplikace výživného krému priti stárnutí s vitamínem E a omega 3 a 6 kyselinami.

Po ošetření byla pleť hebká, hydratovaná, pružná a zpevněná.