Moje pleť prožívá, řekla bych, své klidnější období. Vše je relativně v normálu, i když věřím, že tomu tak nebude na dlouho. Se začátkem jara se totiž v mém případě zvyšuje celková citlivost v souvislosti s alergiemi, kterými trpím, takže očekávám nějaký ten ekzém, oči asi začnou svědit a pálit, zkrátka nebude to žádný med. Ale na to jsem již zvyklá a věřím, že i dobrou kosmetickou péčí se dá s těmito problémy celkem efektivně bojovat.

Proto byla volba ošetření v salonu SlimFOX jasná – dodat pleti vše, co ji vzalo náročné zimní období (které jsem trávila letos většinu času s čepicí, nebo lyžarskou helmou na hlavě – což pokožce taky moc nepřidá) a připravit ji na ještě náročnějši jaro. Paní kosmetička proto vybrala ošetření Thalasso, které je detoxikační, revitalizační a dá se upravit dle konkrétního problému, kterým klient trpí. My jsme zvolily anti-aging verzi, která zkrátka nikdy není na škodu 🙂 . Čas je neúprosný a bojovat s vráskami se musí! A jak ošetření probíhalo?

Úvodem bylo opět odlíčeni jemným mlékem, s tonizací. Nasledoval peeling se zrníčky z nylonu, který pleť dokonale zbavil všech nečistot a čištění pleti. Koncentrát “Záblesk krasy” – který lze opět vybrat podle typu pleti – paní kosmetička v mém případě sáhla po černé orchideji. Mimochodem, tento koncentrát skutečně nádherně, květinově voní. Poté si můžete užít skvělou modelační masáž – masážní krém obsahuje mikro-kapsličky s vitaminy A a E. Pak přišla na řadu nejdůležitější část celého ošetření – aplikace masky Thalasso, která mi byla nanesena přes celý obličej, včetně očí a rtů. Maska je na bázi alginátu, je to jemný, zelený pudr s mořskou řasou, aloe vera a aktivátorem, který obsahuje výtažek z chrpy, lípy, mimózy a světlíku lékařskeho. Maska je po smícháni s vodou jemná, krémová, na pleti ji cítíte velmi příjemně a chladivě. Maska ztuhne a po 20 minutách jde jednoduše z obličeje sloupnout, jako jeden kus. Následně se pleť tonizuje hedvábným tonikem, nanese se závěrečný krém dle typu pleti – já vyzkoušela oční krém 1020, sérum 1012 a krém 1006.

Pokožka je po sloupnutí masky opravdu jako nová – velmi hladká na dotek a jemná. Měla jsem dojem, jakoby mi právě maska z pleti vzala všechny nečistoty, odumřelé buňky a vrátila ji jas, pevnost a hebkost. Efekt cítím i nyní, několik dnů po ošetření. Opravdu doporučuji, ošetření Thalasso je velmi příjemné a hlavně, má okamžitý efekt:)

Thalasso Salačová