Potřebujete rychlé a efektivní ošetření pleti? Nemáte dostatek času na kompletní ošetření podle svých představ? Právě pro tyto účely máme tento typ péče! Vaše pleť bude zase čistá bez ucpaných pórů, jemně opečovávána jednou z 6-ti druhů pěstících masek od Laboratoires Renophase Paris. Jako třešinku na dortu budeme o Vaši pleť pečovat s LED světlem. Světlo, které dává našim buňkám schopnost přirozené opravy!

Ošetření pleti s LED světlem obsahuje: odlíčení čistícím gelem nebo mlékem (podle typu pleti) a tonizaci, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, aplikace pěstící masky (popis níže), následná péče LED světlem 2 x 6 min (100% přírodní technologie). LED světlo využívá barvy přirozeného světla a působí přímo na buňky. Světelná terapie LED světlem je založená na emisi úzkopásmového světla vydávaného LED diodami. Úzkopásmové červené světlo stimuluje buněčný mechanismus, který je zodpovědný za obnovu tkáně a regeneraci. Závěrečný krém a možnost využít zvýhodněné ceny za úpravu obočí. Délka ošetření 45-60 minut.

akční cena 989 Kč

zvýhodněná cena za toto ošetření a  barvení obočí a úpravu voskem Lycon + 135 Kč (běžná cena 335 Kč)

Chci si najít termín!

OŠETŘENÍ S JEDNOU Z TĚCHTO MASEK:

  • Vital Mask – maska vhodná pro suchou a dehydrovanou pleť s jojobovým olejem, ureou a fragmentovanou kyselinou hyaluronovou, která je spojována s receptory CD44L spouští nadměrné bujení keratinocytů a jejich pohyb směrem k pokožce, kde dále výrazně zlepšuje nepropustnost kožní bariéry.
  • Anti-irritant Reequilibrant – maska pro citlivou, reaktivní pleť, intolerantní a podrážděnou pleť. Obsahuje probiutikum bifida ferment, které zlepšuje reakci imunitního systému kůže a funguje jako ochranný štít a pomáhá zklidnit podráždění. Maska krásně voní po heřmánku, který pleť zklidňuje, vilín zklidňuje a uvolní překrvenou tkáň. Kyselina glycyrrhetinová (GLA) je důležitá součást lékořicového kořene a je přírodní protizánětlivá složka.
  • Dermo régulateur maska – čistící a zjemňující maska pro mastnou pleť a pleť s nedostatky. Obsahuje rozmarýn, tymián, kafr a mentol, který reguluje produkci mazu. Lipoamio kolagenové kyseliny mají baktericidní vlastnosti. 
  • HydroEquilibrant Peptides – je hydratační revitalizační maska, která napravuje mdlou, dehydratovanou a poškozenou pleť. Maska obsahuje celou řadu hydratačních složek – jojobový olej,  kyselinu E laktid, serin E a ureu a fragmentovanou kyselinu hyaluronovou díky které zadržuje velké množství vody v pleti. Bioaktivní polypeptidy zvyšují syntézu kolagenu a zvyšuje pružnost mezibuněčné hmoty a vyhlazuje vrásky.
  • Tenseur maska – je liftingová maska se silně vypínacím a oživujícím efektem. Vhodná pro unavenou a ochablou pleť s nedostatkem jasu. Maska obsahuje extrakt z listu morušovníku bílého, který je silným antioxidantem, vilín pleť uvolňuje a tiší, extrakt z listů rubusu pleť vypíná a posiluje.
  • Glowing & facial relaxing – je vyhlazující maska, která oživí a projasní pleť a hravě si poradí s vráskami a ostatními známkami stárnutí. Obsahuje hexapeptid 8, který uvolňuje svalové napětí, kyselina mléčná hydratuje a odstraňuje odumřelé buňky, urea zvlhčuje a sacharid izomerát hydratuje a působí proti volným radikálům. 

CO MOŽNÁ NEVÍTE O LED SVĚTLE: Objevem světelných efektů při léčbě některých nemocí získal Niels Finsens Nobelovu cenu za medicínu v roce 1903. V šedesátých letech vědci NASA zjistili, že červené světlo má příznivý účinek na cirkadiánní rytmus astronautů, zejména pro usnutí. V roce 2000 profesor Tina Karu objevil, že naše buňky mají schopnost přeměnit červené světlo na energii. Profesor René-Jean Bensadoun našel důkaz založený na analýze 33 náhodných studií po celém světě, spočívající v toleranci a účinnosti léčby LED na zánět, bolest a délku jizev. Nebyly hlášeny žádné komplikace nebo nežádoucí účinky.

JAK NAŠE BUŇKY TRANSFORMUJÍ SVĚTLO NA ENERGII?

Fotony a mitochondrie: Fotony jsou základní energetické „pakety“, které jsou vyměňovány po absorpci nebo emisi světla hmotou. Mitochondrie, skutečné „elektrárny“ uvnitř našich buněk, obsahují bílkoviny potřebné k produkci energie, tedy proteiny cytochromu c oxidásy.
Cytochrom C oxidáza, ATP a energie: Cytochromická oxidáza, která obsahuje železo a měď, má specifickou afinitu k fotonům červeného světla, které vyvolávají při kontaktu s tímto proteinem specifickou chemickou reakci, která vede k uvolňování singletového kyslíku k adenosin trifosfátu (ATP). Podporou produkce ATP, červené světlo obnovuje buňky s úrovní energie srovnatelnou s energií mladých, zdravých buněk.
Kolagen, kyselina hyaluronová a elastické vlákna: Vzhledem k množství energie generované produkcí ATP je metabolismus našich buněk zejména fibroblastů zesílen, aby umožnil buňkám produkovat více kolagenu, kyseliny hyaluronové a elastických vláken.
Cirkadiánní rytmus, melatonin a spánek: Každý z nás je synchronizován s rotací Země kolem Slunce a to je to co nazýváme cirkadiánním rytmem. Fotoreceptory umístěné v sítnici jsou aktivovány slunečním zářením během dne a posílají zprávu do mozku, aby nás držel v bdělém stavu. Tyto zprávy mizí se světlem zapadajícího slunce, nastupujícím klidem a spánkem. V tomto okamžiku náš mozek přirozeně vylučuje melatonin, nazývaný také hormon spánku. LED červené světlo pošle mozku zprávu, která jej povzbudí k přípravě půdy napomáhající přirozené sekreci melatoninu, což vede k usnutí.

KONTRAINDIKACE: Ošetření LED světlem není vhodné pro děti, těhotné ženy, osoby trpící epileptickými záchvaty. Nekombinovat s protizánětlivými léky ani fotosenzibilizátory včetně těch přírodních (jako např. třezalka tečkovaná). Nepoužívat na karcinogení léze a při neoplazii. Nepřibližovat přístroj ke kardiostimulátoru. Terapie jsou bezbolestné, bezpečné, bez vedlejších účinků a bez nutnosti rekonvalescence. Vhodné pro všechny fototypy a ve všech ročních obdobích.

Akce je platná do 31. března 2018.