S velkou radostí Vám představujeme novou kolekci podzim/zima 2013  od Lily Lolo, která rozzáří každý pošmourný podzimní den. Kolekce obsahuje čtyři zbrusu nové odstíny DUO paletek kompaktních očních stínů a dva nové odstíny rtěnek.

DUO paletky očních stínů obsahují precizně sladěné barvy vhodné pro jakoukoliv příležitost, mají zcela přírodní složení, jsou odolné a snadno se roztírají.

Nové odstíny rtěnek jsou v kontrastu s kolekcí jaro/léto 2013, jsou velmi syté a výrazné. Provokující fuchsiový a tmavý červenohnědý odstín Vám dodá sofistikovaný vzhled. 

SmokySlate

DUO paletka SMOKY SLATE

Paletka obsahuje světlý šedohnědý doplněný o tmavě šedou barvu. Skvělá kombinace pro tzv. kouřové líčení očí, do které byla navíc přidaná špetka třpytu pro rafinovanější vzhled. Cena 320 Kč.

Nightfall

 

DUO paletka NIGHTFALL

Tmavomodrý odstín v kombinaci se třpytivým zlatým odstínem. Vyzkoušejte nanést zlaté stíny na pohyblivé horní víčko a modrou použijte jako oční linku. Cena 320 Kč.

PlumCrazy

DUO paletka PLUM CRAZY

Třpytivé oční stíny v odstínu zralých švestek v kontrastu s pudrově růžovou. Ideální kombinace jak pro nenápadné denní líčení, tak dramatický večerní look. Cena 320 Kč.

 

Poison Ivy

DUO paletka POISON IVY

Třpytivý hnědozelený odstín se zlatými odlesky doplněný o matnou růžovou barvu. Tato maximálně efektní kombinace bude skvělou volbou na večírky i společenské příležitosti. Cena 320 Kč.

Náš tip: Pod oční stíny naneste podkladovou bázi Prime Focus Eyelid Primer, která prodlouží trvanlivost stínů a zvýrazní jejich barvu.

PassionPink

Rtěnka PASSION PINK

Provokující fuchsiový odstín pro sebevědomé ženy. Dosud nejvýraznější a nejodvážnější rtěnka od Lily Lolo. Cena 299 Kč.

Berry Crush

Rtěnka BERRY CRUSH

Tmavý červenohnědý odstín vhodný pro výrazné líčení rtů. Cena 299 Kč.