Správně upravené obočí dokáže změnit výraz celého obličeje, dodá více charakteru a stylu. Krásné, upravené obočí rámuje naši tvář, zvýrazní naše oči a dá obličeji docela jiný, mladistvý výraz. Stačí k tomu jen málo, při ošetření se nám svěřit se svou představou. A o zbytek se už postaráme my. Vy máte za úkol jen ležet a relaxovat.

 

BARVENÍ & ÚPRAVA VOSKEM
Klasická varianta Refectocil barvy se kde máme na výběr z 8 odstínů barev k barvení obočí včetně možnosti obočí odbarvit či zesvětlit (ocení zejména barvené blondýnky). Po barvení nanášíme péči o řasy a obočí v řasence (RefectoCil longlash gel) s vitamínem E a D a panthenolem. Pro tvarování obočí používáme jemné vosky Lycon LYCOJET určené pro citlivé partie.

Použití těchto vosků je téměř bezbolestné, na rozdíl od klasického vosku či cukrové pasty, navíc s nimi lze chloupky odstranit důkladněji, a to již od délky 1 mm. Jde o směs speciální pryskyřice, včelího vosku a aromatických olejů, obsahuje heřmánek a růži a je vhodný i pro citlivou pokožku. To je jeden z důvodů proč Lycon používají i zhýčkané hvězdy jako Victoria Beckham, Demi Moore, Uma Thurman či Sienna Miller.

 

Cena 199 Kč (419 Kč)

Akce platí od 1.9.2018-30.9.2018 jako doplňková péče ke kompletnímu kosmetickému ošetření.