Exkluzivní liftingové ošetření obsahující tajný kód krásy.

 

Každý po něm touží, každý ho hledá. Představte si, že ho v jedné laboratoři našli a vy tento revoluční objev na kosmetickém poli můžete vyzkoušet mezi prvními.

Opona se zvedá! Zcela exkluzivně, jako první salon v České republice, Vám představujeme liftingové ošetření od Bioline obsahující tajný kód krásy. Slavnostním představením této novinky Vás provede Michaela Salačová, tvář salonu SlimFOX.

Těšit se můžete na praktické předvedení tohoto luxusního liftingového ošetření na jedné z Vás. Odložte sobotní úklid, starosti a přijďte si za námi do kavárny užít.

Děkujeme za Vaši trpělivost, do dnešního dne  jsme Vám nemohli tyto tajné informace o podrobnostech předpremiéry prozradit.

 

Kdy a kde?

Zveme Vás na oficiální představení této péče, které se koná dne 15.9.2012 od 10 hodin v prostorách stylové kavárny Savoy.

Prosíme o potvrzení Vaší účasti (nejlépe e-mailem), akce má limitovaný počet účastníků. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás! Tým SlimFOX.

Do exkluzivního představení zbývá:

[countdown date="8:00:00 09/15/2012"] [counter] [after] Ošetření LIFTING CODE bylo představeno 15. září 2012. [/countdown]