Každý rok je to stejné, plánujeme jak všechno zařídíme včas a stejně se to nějak zvrtne. Cítíme se unavené máme plnou hlavu úkolů co určitě „musíme“ do toho Štědrého dne stihnout. Odložte pečení vanilkových rohlíčků a zastavte se u nás. Slibujeme, že si úžasně odpočinete, pleť bude neuvěřitelně krásná a Vám pak půjde vše „levou zadní“.

V POSLEDNÍM MĚSÍCI TOHOTO ROKU SÁZÍME NA JISTOTU! Ošetření, které má 60 minut a vy ušetříte trošku času, který má v těch dnech před svátky opravdu cenu zlata. Dokonalá hydratace do hloubky Vaší pleti, vybrat si můžete z několika variant ošetření. Trávíte dlouho do noci čas v kuchyni a pečete to nejbáječnější cukroví pod sluncem? A co na to oči? Jsou unavené? ANO? Od nás k tomuto ošetření jako dárek získáte aplikaci oční masky ZDARMA!

CO TRÁPÍ VAŠI PLEŤ?

  • ZTRÁTA JASU A VITALITY – ošetření obsahuje: odlíčení, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, aplikace glukonolaktonu ve vrstvách, intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou, aplikaci druhé vrstvy aktivního séra SOURCE C, které je antioxidační a revitalizační. Nanesení masky Éclat de relaxation, která pleť oživí a vyhladí jemné linky nebo masky hydro-equlibrant peptides, která je hydratační a revitalizační. Závěrečný krém podle potřeb pleti. Cena ošetření 1 490 Kč + aplikace oční masky ZDARMA!
  • ZTRÁTA HUTNOSTI PLETI – ošetření obsahuje: odlíčení, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, aplikace glukonolaktonu ve vrstvách, intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou, aplikaci druhé vrstvy obnovujícího séra VOLUME, pro metabolickou obnovu a restruktualizaci pleti. Nanesení masky Éclat de relaxation, která pleť oživí a vyhladí jemné linky nebo masky hydro-equlibrant peptides, která je hydratační a revitalizační. Závěrečný krém podle potřeb pleti. Cena ošetření 1 490 Kč + aplikace oční masky ZDARMA!
  • ZTRÁTA HYDRATACE – ošetření obsahuje: odlíčení, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, aplikace glukonolaktonu ve vrstvách, intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou, aplikaci druhé vrstvy hydratačního a vyvažujicího séra RÉHYDRATANT, které dodá plet hydrataci, posílí kožní bariéru pleti. A obnovuje ji a chrání důležitým antiradikálovým působením. Nanesení masky hydro-equlibrant peptides, která je hydratační a revitalizační. Závěrečný krém podle potřeb pleti. Cena ošetření 1 490 Kč + aplikace oční masky ZDARMA!

Chci si najít termín!

Běžná cena ošetření s maskou je 1 889 Kč, sleva 21%.

Tohoto ojedinělého ošetření si všimly i redaktorky portálu salony-krásy.cz, přečtěte si článek.

Regenerace je životním cyklem vaší pokožky.
Má svůj příběh. Ten Váš. A já se o něj zajímám.
Dr. Michéle Eymard