To nejlepší na noc a to nejlepší na den! Představujeme Vám dvě zbrusu nová séra od Maria Galland! Na den použijte sérum 22J, které je lehké jako vánek! Navíc s  antioxidačním účinkem, protivráskovou péčí a buněčnou ochranou. Perfektně rozzáří pleť a dodá jí dokonalý jas. Perfektní i jako primer pod make-up. Noční verze séra 22N s boosterem vitamínu C a s výtažky z kmenových buněk z fazole. Perfektní pro náročné či stresové období.

LEHKÉ DENNÍ SÉRUM S BUNĚČNOU OCHRANOU A SPF 20 (30 ml) je inovativní ochrana proti UV záření a předčasnému stárnutí. Dokonalá anti-aging prevence díky stabilizovanému vitamínu C a protivráskovým peptidům. Pleť se stává pevnější, hladší a pružnější a je vhodné pro každý typ a stav pleti. Vyhlazuje nerovnoměrnou pleť a je perfektní jako báze pod make-up.

  • vhodné pro všechny typy pleti
  • lehounká textura séra
  • perfektně vyrovná nedokonalosti nerovnoměrné pleti
  • vhodné i jako báze pod make-up
  • obsahuje antioxidační pro-vitamín C, který je dobrou prevencí stárnutí pleti způsobeného UV zářením. Výtažek z medvědice lékařské se stabilizovaným vitamínem C působí také oxidačně a navíc stimuluje produkci kolagenu. Komplex z křenu horského a potočnice lékařské chrání pleť proti agresivnímu znečištění z prostředí, např. těžkými kovy, kouřem z cigaret a pod. Protivráskové peptidy zvyšují pružnost a zdravý vzhled pleti. Redukují vrásky do hloubky i délky a zvyšují syntézu glycosaminoglycanů (GAG). Výtažek z posvátného čínského narcise podporuje zdravý a jemný vzhled pleti, zvyšuje pevnost a pružnost. Výtažek ze slanorožce bylinného hydratuje, stimuluje přirozenou hydrataci, zvyšuje syntézu proteinů a lipidů v pleti.

Cena 1 740 Kč

DOMÁCÍ POUŽITÍ: Po důkladném odlíčení jako doplnění k běžné péči naneste ráno na pleť po nanesení krému a před make-upem. Lehkou texturu séra v kombinaci s vysokou sluneční ochranou ocení i muži.

22N SÉRUM PRO BUNĚČNÉ POSÍLENÍ S VITAMÍNEM C (30 ml) je lehounké sérum na noc se stabilizovaným vitamínem C a kyselinou hyaluronovou pro prozářenou pleť a redukci vrásek. Vhodný také pro mladou pleť jako preventivní program proti vráskám. Ideální i jako sérum pro pleť, která potřebuje „posílit“ po stresovém období.

  • pro každý stav pleti
  • lehká textura, která okamžitě proniká do pleti
  • speciální ingredience pro optimalizaci přirozených funkcí buněk
  • lehké sérum s vitamínem C může být kombinováno s jakoukoli večerní péčí o pleť
  • obsahuje stabilizovaný vitamín C, který projasňuje pleť a redukuje vrásky. Výtažek z africké březové kůry a krásnoplodky japonské posilují a stabilizují vitamín C. Výtažek z kmenových buněk fazole stimuluje produkci buněčné energie a působí antioxidačně. Komplex skvalenu a kyseliny hyaluronové udržuje úroveň hydratace a stabilizuje lipidovou bariéru pleti

Cena 2 499 Kč

DOMÁCÍ POUŽITÍ: Jako doplněk běžné péče, aplikujte na obličej krk a dekolt večer po důkladném dvoufázovém odlíčení pleti. Pro optimální účinek použijte před sérem nebo krémem.

VYZKOUŠEJTE U NÁS! Můžete si u nás oba druhy sér vyzkoušet nanést, zkusit jejich texturu i vůni na našem ukázkovém stojanu.