V salonu SlimFOX jsem vyzkoušela nově nabízenou službu – suchou pedikúru! I pro mě byla právě suchá přístrojová pedikúra novinkou, byla jsem zvědavá na rozdíl, od té “mokré” – a musím říct, že je skutečně znát, ovšem v pozitivním slova smyslu. Suchá pedikúra je velice šetrná, jemná, efektivní a bezbolestná.
 
Určitě mi dáte za pravdu, když napíšu, že bychom měli na své nohy rozhodně také myslet, a to nejenom z efektivních důvodů. Nohy nám slouží po celý den a tak je právě pokožka na nohou značně namáhaná, vytváří se nám otlaky, mozoly. Problémem pak mohou být třeba i kuří oka a péči si rozhodně zaslouží také nehty.
 
Já v minulosti byla vždy jen na mokré, i proto jsem byla moc zvědavá, jaká je ta suchá přístrojová pedikúra, kterou nově provádí ve SlimFOXu.
 

SUCHÁ PŘÍSTROJOVÁ PEDIKÚRA

 

Celý proces je velice příjemný, nebolestivý a efektivní – právě proti mokré pedikúře vám efekt krásné a hebké pokožky vydrží mnohem déle. Při suché pedikúře se nepoužívají žádné skalpely, jen profesionální bruska s širokým spektrem nastavitelných fréz. Díky nim zkrátí délku nehtů, odstraní odumřelou kůži, otlaky, či právě kuří oka. Použití této brusky je velice přesné, bezbolestné a naprosto hygienické. Během této suché pedikúry vám také ošetří zarůstající nehty. Odstraní Vám i chloupky palci a můžete si nechat odstranit voskem chloupky i na lýtkách. Samozřejmostí je hygiena, chodidla desinfikují a frézy následně sterilizují.
 
Já si nechala také nehty nalakovat gel lakem – u toho je výhodou dlouhá trvanlivost, rychlá aplikace – nečeká se na schnutí. 
 
Celkový můj dojem ze suché pedikúry ve SlimFOXu byl skvělý – chodidla byla krásně upravená, hladká, bez otlaků, jemná pokožka na dotek. Za sebe rozhodně doporučuji, je to skvělá a šetrná metoda, která má obrovský efekt!