Profesionální aplikace aktivních látek

Energie, která je v přírodě spojená se sílou technologie. 

Toto kosmetické ošetření je kombinací síly čistých aktivních látek, které umožňují vytvořit pro každého klienta péči na míru a profesionální aplikace díky profesionálnímu kosmetickému přístroji. Veškeré aktivní látky jsou získávány z přírodních zdrojů z ovoce, rostlin, moře a květin.

Pro jejich hluboké prostoupení do pleti využíváme moderní technologie – monopolární kapacitní radiofrekvence, která umožní prostup aktivních látek do pleti až ze 60%, aktivuje tvorbu fibroblastů a nového kolagenu. Jen díky této profesionální aplikaci přímo v salonu dosáhnete excelentních výsledků. Nalezneme vhodnou kombinaci pro každého klienta, přípravky jsou připraveny na míru právě pro Vás. Můžeme kombinovat až 10 různých aktivních látek v jednom ošetření, takže uspokojíme i velmi náročné klienty. Vaše spokojenost je naší nejlepší odměnou.

Připravíme pro Vás na míru 50ml přípravku pro profesionální aplikaci s čistými aktivními látkami. Váš osobní přípravek Vám můžeme zdarma uskladnit při požadované teplotě.

Cena 2 211 Kč (cena obsahuje sestavení přípravku na míru a 3 návštěvy s profesionální aplikací)

 

Co Vás čeká? Sestavení přípravku pro Vás na míru z aktivními látkami vhodnými přímo pro Vaši pleť a 3 profesionální aplikace (20 minut) v týdenním intervalu.
Srovnání jaké množství aktivních látek dokáže prostoupit pletí: 2-5% z profesionálního krému, 15% séra s kosmetickou masáží, 40% pokud je zapracováno ultrazvukem, 60% pomocí radiofrekvence, až 100% mezoterapií.
Kontraindikace: těhotenství a laktace, vážná srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, nemoci pojivové tkáně, rakovina, cukrovka, nedávné kolagenové výplně, osoby s kovovými implantáty v těle.

Nejčastěji používané aktivní látky a jejich vlastnosti

Kolagen

Hydrolyzovaná forma této bílkoviny proniká hluboko do pleti, kde má schopnost vyživovat a navracet pleti pevnost. Jedná se o látku pleti vlastní, která se postupem věku ztrácí. Kolagen zintenzivňuje hydrataci a napnutí pokožky.

Elastin

Hydrolyzovaná forma této bílkoviny proniká hluboko do pleti, kde má schopnost vyživovat a navracet pleti pružnost. Jedná se o látku pleti vlastní, která se postupem věku ztrácí. Elastin je základní látkou bílkovinných vláken, která jsou přímo odpovědná za pružnost tkáně.

Kyselina hyaluronová

Její funkcí je stabilní vázání značného množství vody v pleti. Tím se stává pleť více napnutá, pružná a hydratovaná. Zlepšuje elasticitu, působí proti zjizvení tkáně a celkově pleť regeneruje.

Baobab

Extrakt se získává z ořechů stromu baobabu, který roste v Jižní Africe a Austrálii. Obsahuje velké množství beta karotenu, vitaminu C, aminokyselin a kyseliny tartarové. Působí jako silný antioxidant, rozpouští vnější vrstvu kůže, má silné regenerační schopnosti, vyživuje pleť a podílí se na tvorbě kolagenu a elastinu. Je vhodný i na velmi citlivou pleť.

Grape Vine

Vinné hrozny obsahují velké množství účinných látek, které mají silné antioxidační účinky, ochraňují pleť, zpomalují proces stárnutí a dodávají pleti energii a vlhkost. Zlatožlutý olej, získávaný z vinných jader, je považován za elixír krásy. Obsahuje velké množství nenasycených mastných kyselin, především kyselinu linolovou, která je také přirozenou součástí horní vrstvy kůže. Hroznové víno dále obsahuje ovocné kyseliny, které vyhlazují jemné vrásky, a tím regenerují vrchní vrstvu pokožky, podporují tvorbu kolagenu, výrazně omlazují pleť a hydratují ji.

Vitamin C

Nezbytný vitamin v boji proti tvorbě vrásek tím, že podporuje tvorbu kolagenu v pleti a má silné antioxidační účinky. Doporučuje se převážně na pleť po opalování, kde napomáhá obnovit kolagen. V jarním období navrací zdravý tón. Nutný pro kuřáckou pleť.

Vitamin E

Známý pod názvem „vitamín mládí“. Působí proti volným radikálům, má stimulační a regenerační účinky, a tím velmi zpomaluje přirozený proces stárnutí pleti.

Koenzym Q10

Je součástí každé živé buňky. Postupem věku se jeho množství v pleti snižuje. Má extra silné antioxidační účinky a v kombinaci s vitaminem A nebo E působí proti stárnutí pleti. Při pravidelném používání se pleť stává jemná, hebká a dobře hydratovaná.

Multimineral

Synergie minerálů zinku, hořčíku, manganu, mědi a železa. Vyrovnává hodnoty minerálů v pleti, působí proti tvorbě vrásek, má hojivé a protizánětlivé účinky. Celkově pleť okysličuje, regeneruje a hydratuje.

Zinek

Minerál s jedinečnými protizánětlivými a hojivými účinky. Doporučuje se převážně na pleť zanícenou, aknózní a problematickou. Posiluje strukturu pleti a má antioxidační účinky.

Lifting

Jedná se o sérum s liftingovým efektem a jedinečným složením s vysokou koncentrací aktivních látek jako je mořský kolagen, mořský elastin, mořská řasa spirulina, vitamin C a N.M.F. (normalizační faktor). Toto složení dodává pleti v optimální míře nejen vitaminy a minerály, ale také velké množství proteinů a hydrataci. Sérum se používá jako intenzivní výživná kůra na pleť povadlou, unavenou a dehydratovanou. Již několik aplikací přináší znatelný efekt. Pleť je napnutá, pevná a hydratovaná, získává zdravý tón. Hluboké vrásky se stávají jemnějšími.

Caviar

Zcela jedinečné sérum na pleť s obsahem čistých aktivních látek jako je kaviár, získaný za studena, retinol a vitamin C. Synergie těchto látek silně regeneruje pleť, zpomaluje proces stárnutí, podporuje tvorbu kolagenu a mineralizuje. Je určené na všechny typy pleti, převážně na pleť stárnoucí, unavenou a stresovanou. Pravidelným používáním se pleť stává jasnější, pevnější, více hebká a jemná.