Začala jsem chodit cvičit. Což je rozhodně – alespoň pro mě – skvělá zpráva! Co to má ale do činění s mojí pletí? Bohužel, celkem hodně 🙁 . Na nějakou větší fyzickou aktivitu, u které se hezky zapotím, jsem totiž fakt nebyla doposud zvyklá – a tedy i moje pleť ne. Takže když teď 3x týdně poctivě cvičím, běhám, posiluju – a potím se u toho, moje pleť zažívá doslova šok! Jak se projevuje? No přece pupínky! Třikrát fuj, ale já s nimi zatočím… A pomůžou mi opět v salonu SlimFOX, kam jsem se šla se svým problémem svěřit.

KOSMETIKA STŘIŽENÁ NA MÍRU MÉ PLETI
Po měsíci jsem si sem zašla užít další kosmetické ošetření, které vždy sestaví na míru – dle mých aktuálních problémů a potřeb (tentokrát Clarity express od Maria Galland). A těmi jsou momentálně právě zmiňované pupínky a celkově zhoršená kvalita pleti, což jsem s paní kosmetičkou probrala a ta zvolila takovou péči, které je zaměřené na hloubkové čištění mastné pleti s nedokonalostmi.

A JAK TO CELÉ PROBÍHALO?
Úvodem bylo opět odlíčení pleti – nemastným čistícím olejem 67, který obsahuje ty nejlepší ingredience pro čištění pleti a pórů: slunečnicový olej, olej z rýžových otrub, slanorožec (mořský chřest), extrakt z hnědé řasy, následovala tonizace hedvábným tonikem 62 a hydratační lotion pro normální až mastnou pleť. Nyní přišla na řadu maska – čistící enzymatická 302 pro dokonalé čištění pleti, krásně absorbuje maz a nečistoty.

ČISTÁ PLEŤ JE ZÁKLAD
Nutností je i vyčištění pleti ultrazvukovou špachtlí, které je už součástí každého ošetření. Pro vyčištění pleti byl určený také následující koncentrát “Záblesk krásy” – s obsahem stříbra, který zmatňuje a sjednocuje peť, stahuje také rozšířené póry.

PEČUJÍCÍ MASKY PRO MOU PLEŤ
Moc fajn byla i maska, která přišla “na řadu” – hydratační chladivá maska 92. Je určená pro intenzivní hydrataci a pro dokonalé očištění pleti. Maska také vyhlazuje vrásky a celkově rozjasňuje pleť. Přesně to jsem potřebovala! 🙂 Na oční okolí mi paní kosmetička aplikovala chladivou masku 100B, určenou právě na oční okolí. Je skvělá – krásně chladí, redukuje otoky a váčky pod očima.

ZÁVĚREČNÁ PÉČE
Závěrem bylo sérum 301, které jemně napraví strukturu pórů se sklonem k nečistotám a nadbytečnému lesku a také krém 300, určený pro dokonalé zmatnění a obnovení rovnováhy mastné pleti a zralé pleti s nedostatkem kyslíku. Na oči přišel krém 100 s výtažky z jablka a pohankovým voskem.

A JAK JSEM SE CÍTILA PO OŠETŘENÍ?
Po ošetření byla pleť krásně čistá, jasná a matná. Póry evidentně stažené. Přesně to jsem potřebovala! Vynikající ošetření vhodné pro všechny ty, které trápí podobný problém, jako mě – teď nečistoty na pleti a celkově její zhoršená kvalita.
Míša Salačová na kosmetice u SlimFOX