Produkty používané v tomto ošetření jsou založené na moderní koncepci fyziologie stárnutí, působení anti-aging složek a létech praktických zkušeností. V ošetřeních od Laboratoires Renophase získáte vysoce účinné metody omlazení a inovativní péči, která je chráněna mezinárodními patenty. RENOPHASE = více než 25 let zkušeností v dermokosmetice.

Zamilujte si ošetření, které přizpůsobíme specifickým potřebám Vaší pleti, tedy jejímu aktuálnímu stavu. Zaměříme se na hloubkovou hydrataci pleti nebo na omlazení pleti s polypeptidy, díky kterým redukujeme jemné linky a vrásky.

Ošetření pro vyprahlou a žíznivou pleť s maskou HydroEquilibrant + péče o oční okolí

Ošetření obsahuje: odlíčení pleti gelem či čistícím mlékem (dle typu a stavu pleti), tonizace pleti, exfoliační maska H+ s obsahem kyseliny glykolové nebo jemný peeling se zrníčky nylonu, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí,  sérum Hydratant Intense pro intenzivní hydrataci a dokonalé vypnutí pleti, aplikace masky HydroEquilibrant pro suchou, podrážděnou, dehydratovanou pleť, masku na oční okolí, která redukuje vrásky a tmavé kruhy pod očima, úpravu obočí, aplikaci závěrečného krému podle typu pleti. Délka ošetření přibližně 60 minut.

Objednat se on-line

Cena 1  190 Kč
(běžná cena 1 490 Kč)

Ošetření proti stárnutí pleti s maskou Polypeptides + maska na oční okolí

Ošetření obsahuje: odlíčení pleti gelem či čistícím mlékem (dle typu a stavu pleti), tonizace pleti, exfoliační maska H+ s obsahem kyseliny glykolové nebo jemný peeling se zrníčky nylonu, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, sérum Polypeptides, které zastavuje přirozený proces ubývání kolagenu a elastinu v pleti, aplikace masky Polypeptides pro zesláblou pleť bez jasu a pružnosti. Zlepšuje pružnost pokožky a redukuje hloubku vrásek stimuluje růst nových buněk. Maska je založena na základě mléčných bílkovin přírodní hydratační komplex a pšeničný extrakt pleť je pevnější, masku na oční okolí, která redukuje vrásky a tmavé kruhy pod očima, úpravu obočí, aplikaci závěrečného krému podle typu pleti. Délka ošetření přibližně 60 minut.

Objednat se on-line

Cena 1 190 Kč
(běžná cena 1 490 Kč)

Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ ošetření s polypeptidovou maskou

Výsledek ošetření byl opravdu patrný okamžitě – a to nejen z mého vlastního pocitu, ale byl také viditelný. Pleť působila velmi svěže, odpočatě. Na dotek byla velmi jemná, hladká a ucelená. Opravdu doporučuji, za mě určitě TOP ošetření! (číst dále)

renophase_052015

Akce je platná do 31.května 2015.