Čištění pleti je základ v péči o naši pleť a je nejdůležitější. Zapomeňte na vodu a mýdlo a dopřejte své pleti komfort správného čištění. Nesprávně vyčištěné pleti zůstávají ucpané póry, pleť je uzavřená, přemašťuje se, dochází k množení bakterií. Aktivní látky z dalších aplikovaných přípravků nemají šanci se do pleti dostat. Správným čištěním pleti zvyšujete šanci na její celkové zlepšení až o 40%.

Odličovací sada s dárkem

Sada obsahuje mléko 200 ml a tonikum 200ml (vybrat si můžete hydratační, výživné, pro citlivou nebo problematickou pleť).

Jako dárek získáte cestovní balíček Supreme Lift, který obsahuje: 30ml výživného pleťového mléka, 30 ml pleťového tonika, 15ml liftingového séra s kyselinou hyaluronovou a 15 ml liftingového balzámu.

Sada odličování za 1 166 Kč

+ cestovní balíček v hodnotě 990 Kč

Tonics Milks Bioline

Postup čištění je velice snadný: naneseme na pleť čistící mléko nebo čistící gel (varianta příjemnější pro klientky, které používaly dříve nevhodné mýdlo) a prsty rozetřeme, vatovým tampónkem, kosmetickou houbičkou nebo teplou žínkou smyjte. Pleť ještě dočistíme pleťovým tonikem tím zajistíme i větší regeneraci a hydrataci. Vždy používejte výrobky určené pro Váš typ pleti. Naše kosmetičky Vám s výběrem rády pomohou.

Akce je platná pouze do vyprodání zásob.

olicovani_prazdniny2013