Bohužel, také léto je obdobím, které pleti ve všech směrech až tak neprospívá. Obzvláště ty parné dny nám dávají zabrat, tedy alespoň mně. Časté pocení, přechody z horka do klimatizovaných prostor, pudrování proti lesku, kšiltovka na hlavě…to všechno se negativně projevuje také na mé pleti, která právě v tomto období nevypadá úplně nejlépe. Objevily se pupínky, zvýšila se tvorba mazu, prostě a jasně, žádná paráda 🙁 

Proto jsem se už moc těšila do salonu SlimFOX na další ošetření – vím, že mi tu vždycky pomůžou a sestaví adekvátní ošetření na míru. 

Paní kosmetička mi tentokrát doporučila ošetření Thalasso Clarity, které je vhodné právě na vyčištění a zmatnění pleti, zároveň také zmírní produkci kožního mazu. Ošetření také zajistí pleti dostatečnou hydrataci a bojuje proti příznakům stárnutí.

Úvodem celého kosmetického ošetření Thalasso Clarity bylo odlíčení pleti nemastným čisticím olejem, který obsahuje samé skvělé složky pro dokonalé vyčištění pleti a pórů – slunečnicový olej, olej z rýžových otrub, nebo extrakt z hnědé řasy. Následovala tonizace hedvabným tonikem – jehož struktura je gelová a je bez obsahu alkoholu. Jako další přišla na radu enzymatická maska, která pleť opět dokonale pročistí, absorbuje maz a stahuje póry. Nechybělo také čištění pleti ultrazvukem, které mám opravdu ráda – pleť dokonale vyčistí a přitom je vůči pokožce velmi šetrné. Paní kosmetička mi pak aplikovala koncentrát “Záblesk krásy” s obsahem stříbra – zjemňuje rozšířené póry, zmatňuje a sjednocuje pleť. Úžasná byla také masáž, která následovala. Maska u tohoto ošetření je také skvělá – jedna se o alginátovou masku s obsahem mořských řas – aplikuje se na obličej, krk i dekolt a na obličeji ztuhne, tudíž se pak celá sloupne. Maska pleť krásně hydratuje, zvláční a zpevní. Je opravdu velmi příjemná – chladivá, což jsem ocenila obzvlášť teď, v horkém počasí 🙂 . Na zbytek dekoltu mi paní kosmetička aplikovala masku 92 pro intenzivní hydrataci – je to opravdová hydratační lázeň pro žíznivou pleť. Následovala tonizace pleti hedvabným tonikem. Závěrem bylo nanesení séra – essence s bílým lanýžem a aplikace krému 300, který pleť dokonale zmatní.

Řekla bych, že toto ošetření patří k jedněm z mých nejoblíbenějších – pleť je opravdu krásně hladká, pružná a viditelně hydratovaná, navíc matná, což v létě skutečně ocením. Určitě vyzkoušejte, stojí to za to! 🙂

Thalasso CLARITY Míša Salačová