Potřebuje se Vaše pleť dostat zpět do formy? Skvělé! Přesně pro tyto účely máme skvělé ošetření od Laboratoires Renophase Paris. Šetrné chemické peelingy Renophase, které jsou spojené s LED fotoaktivací. Renophase Paris je lídrem ve fotoomlazení a tvůrcem fotodynamických peelingů. Cílená peelingová péče, která je postavená na lékařském základě ve spojení s technologiemi estetické medicíny zabezpečí perfektní výsledek ošetření. Pomáhá navrátit pleti její hutnost, pevnost, vypnutí a vyhlazení i díky genu mládí Klotho. V synergickém spojení se světelnou terapií dává zcela nový rozměr obnově a omlazení pleti.

 

GLOW PEEL RENOPHASE

Peeling Renophase je určený pro rozjasnění pleti a vyhlazení jemných linek normální pleti. Dochází k zrychlení buněčné obnovy, hydratuje a efektně rozjasní tón pleti.

Ošetření obsahuje: odlíčení čistícím gelem nebo mlékem (podle typu pleti), nanesení peelingu GLOW PEEL s obsahem kyseliny glykolové a mléčné, dále intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou. Následuje aplikace séra SKIN RELAX – jedná se o silné  antioxidační sérum, které uvolňuje mikro-kontrakce pleti, vypíná ji a vyhlazuje. Sérum působí na vrásky a mimické vrásky jsou výsledkem každodenních opakujících se mikro-kontrakcí konkrétních obličejových zón (úsměv, smích).

Nanesení PHOTO REVEAL séra, které je nutné před ošetřením světlem, zvyšuje buněčnou energii. Zaměřeno na mitochondriální působení a stimuluje buněčnou aktivitu a dlouhověkost pleti. Po ošetření světelnou LED terapií se nanáší ochranný hojivý krém, který je nutný aplikovat alespoň 2 dny po ošetření.

 

Cena 1 890 Kč (2 390 Kč)

 

CHLOROPHYLLINE GLOW PEEL

Zaměřeno na ochablou zralou pleť. Hloubková restrukturalizace pleti, její omlazení, celkové zhutnění a projasnění. 

Ošetření obsahuje: odlíčení čistícím gelem nebo mlékem (podle typu pleti), nanesení peelingu GLOW PEEL s obsahem kyseliny glykolové a mléčné, dále intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou. Následuje aplikace séra SKIN RELAX – jedná se o silné  antioxidační sérum, které uvolňuje mikro-kontrakce pleti, vypíná ji a vyhlazuje. Sérum působí na vrásky a mimické vrásky jsou výsledkem každodenních opakujících se mikro-kontrakcí konkrétních obličejových zón (úsměv, smích). Nanesení PHOTO REVEAL séra, které je nutné před ošetřením světlem, zvyšuje buněčnou energii. Zaměřeno na mitochondriální působení a stimuluje buněčnou aktivitu a dlouhověkost pleti.

Aplikace masky 5CR Chlorophylline s prekurzorem kyseliny hyaluronové GAG, která aktivuje metabolismus fibroblastů, které následně zvyšují produkci kyseliny hyaluronové. Ta zhutňuje mezibuněčnou výplň a zlepšuje okysličování buněk, dále diosgenin (čistý extrakt z divokého yamu) – antioxidant, působí na proces stárnutí kožní tkáně. Genistein působí na keratocytární aktivitu a aktivitu fibroblastů. Rehabilituje buněčný metabolismus a kožní rovnováhu. Chlorophylline je fotoreaktivní komplex pro rejuvenaci pokožky. Po ošetření světelnou LED terapií se nanáší RENOSOURCE Crème Douce, který je nutný aplikovat alespoň 2 dny po ošetření.

 

Cena 3 350 Kč (3 900 Kč)

(3 350 Kč, 3 900 Kč za první ošetření, druhé a třetí opakování pak 1 700 Kč, 1 990 Kč)

 

AKNÉ PEEL RENOPHASE

Tento peeling Renophase je určený pro pleť hyperkeratózní, nepravidelnou nebo s rozšířenými póry. Peelingem zjemníme zrohovatělou vrstvu pleti, urychlujeme její obnovu. Je bakteriostatický.

Ošetření obsahuje: odlíčení čistícím gelem, nanesení peelingu, dále intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou. Následuje aplikace séra SKIN RELAX – jedná se o silné  antioxidační sérum, které uvolňuje mikro-kontrakce pleti, vypíná ji a vyhlazuje. Sérum působí na vrásky a mimické vrásky jsou výsledkem každodenních opakujících se mikro-kontrakcí konkrétních obličejových zón (úsměv, smích).

Nanesení PHOTO REVEAL séra, které je nutné před ošetřením světlem, zvyšuje buněčnou energii. Zaměřeno na mitochondriální působení a stimuluje buněčnou aktivitu a dlouhověkost pleti. Po ošetření světelnou LED terapií naneseme hojivý krém, který je nutný aplikovat alespoň 2 dny po ošetření.

 

Cena 1 890 Kč (2 390 Kč)

Chci si najít termín!

DOPORUČENÝ POČET OŠETŘENÍ: Výsledný efekt závisí na dodržení kompletní kúry ošetření. Minimální počet ošetření jsou tři, doporučujeme 3-6 ošetření v kúře v intervalu 7 – 14 dnů. 

KONTRAINDIKACE: Těhotenství, aktivní herpes, ekzém, bradavice, radioterapie, léčba isotretinoinem, péče s esenciálními oleji, mechanická exfoliace, čerstvé ošetření laserem, čerstvá epilace elektrickým strojkem, čerstvá depilace, velmi podrážděná pleť, řezné ranky, popáleniny.

PŘED OŠETŘENÍM se 3 týdny vyvarujte: opalování, použití samoopalovacích krémů, exfoliantů, laserové ošetření, mikrodermabraze, výplně. Po ošetření: bez omezení pro dobu 3 týdnů používejte pravidelně kvalitní solární ochranu.

PO OŠETŘENÍ je nutné používat 2-4 dny ochranný hojivý krém REPAIR Crème L nebo zklidňující hydratační RENOSOURCE Crème Douce. Vhodný krém pro Vaši pleť Vám doporučíme. Odličovat pouze vodou jak Vám vysvětlíme při ošetření. Vyvarujte se aplikaci nevhodných kosmetických přípravků, mohla by jste si způsobit nežádoucí reakci. Alespoň 2 dny po ošetření nechoďte do sauny, bazénu a posilovny. Chraňte se před slunečními paprsky vhodnou SPF ochranou. Rády Vám vše vysvětlíme a poradíme.

 

FOTODYNAMICKÉ PEELINGY
Postupné uvolňování je umožněno komplexem jedinečných biomateriálů, který na základě sekvenčního šíření reguluje a kontroluje uvolňování aktivních látek. Postupné uvolňování je popisováno mřížkováním vzájemně spojených vláken. Díky uspořádání stabilního mikrosystému může tento zadržovat velké množství vody a důležitých činitelů. Toto ideální prostředí může udržovat aktivitu včleněných molekul v boji proti oxidaci.

Díky progresivnímu uvolňování vektorových činitelů je zajištěn trvající a přesně mířený rozptyl látek, který zabraňuje přesycení pokožky a zkvalitňuje výsledek. Bylo dokázáno, že je mnohem důležitější umožnit aktivním molekulám průnik a zajistit jim ochranu, než zvyšovat jejich koncentraci, která naopak zahlcuje pokožku a brání molekulám v aktivitě.

ZAJÍMAVOST: Procedura PhotoReveal u tohoto typu peelingu ve spojení s červeným světlem je vhodná k omlazení a probuzení unavené ochablé pleti. Rozvíjí a stimuluje aktivitu mitochondrií, protetickou syntézu a celkové zlepšení funkcí s pomocí genu Klotho. Je to velký technologický pokrok, který je úplně poprvé schopný stimulovat Klotho – hormon mládí. PhotoReveal progresivně nastoluje optimální rovnováhu pleti, zvyšuje její odolnost vůči stresu a optimalizuje délku buněčné dlouhověkosti. Faktor buněčné dlouhověkosti. Byl objeven relativně nedávno, zvyšuje buněčnou odolnost vůči oxidačnímu stresu a podporuje SOD – Superoxid dismutázu – volný radikál, který chrání buňky. Obecně lze říci, že míra hormonu Klotho klesá nepřímo úměrně stresu. Studie na 800 případech dokázala, že vysoká hodnota Klotho hormonu úzce souvisí s dlouhověkostí. Nabízí se také metoda, při níž tento hormon slouží jako ukazatel stárnutí.

Akce je platná do 28. února 2019.