Zkoušíte ráda zbrusu nové věci, chcete být mezi prvními v našem městě? Toužíte mít stále krásnou dokonale vypadající pleť? Pak se pozorně začtěte do následujících řádků!

Uvádíme nové inovativní a neinvazivní řešení pro Vaši pleť s mikro-bublinkovou technologií! Ošetření geneO+, které je plnohodnotným ekvivalentem kompletní profesionální kosmetické péče. Při každém ošetření geneO+ můžete odstranit jemné linky a vrásky, minimalizujete velikost pórů, hydratujete a vyživujete pleť a zlepšíte celkový vzhled obličeje. Vybereme pro Vás kapsli, která nejlépe vyhovuje vašim specifickým problémům pleti.

Tereza & Míša
Tereza & Míša coolbrnoblog.cz
Toto jedinečné ošetření vyzkoušely i brněnské blogerky Tereza a Míša, po prokliknutí najdete jejich postřehy z tohoto neobvyklého ošetření.

BEAUTY TRENDY PRO JARO 2015: sezónní pleťové ošetření geneO+, vyzkoušejte jak se Vaší pleti budou líbit bublinky! U nás ve SlimFOX pouze od 15. dubna do 30. června 2015.

PŘEVRATNÉ OŠETŘENÍ VE 3 KROCÍCH! EXFOLIACE – INFUZE – OKYSLIČENÍ

Začneme nanesením gelu s obsahem přírodních aktivních složek a exfoliací pokožky pomocí jednorázové kapsle. Tato kapsle (na výběr ze 2 druhů podle potřeb Vaší pleti), která ve styku s gelem vyvolává Bohrův efektVyužívá Bohrova efektu, který byl objeven Christianem Bohrem v roce 1904. Principem Bohrova efektu je fakt, že zvýšením koncentrace CO2 (oxid uhličitý) dochází ke zvýšení obsahu kyslíku (O2) v pleti zevnitř., dochází k exfoliaci horní odumřelé vrstvy pleti a příprava pleti na aktivní infuzi aktivních látek hluboko do pokožky. Dochází k přirozenému intenzivnímu okysličení pleti (oblíbená ani-aging metoda).

Následujícím krokem je radiofrekvence, díky které bude pleť pevnější a hladší. Jemné linky a vrásky mizí, struktura pokožky je dokonalá. Po nanesení gelu cítíte intenzivní prohřátí v ošetřované oblasti. Tripolární technologie násobí efekty bipolární radiofrekvenční energie využitím jedinečného systému ovládání toku energie mezi třemi elektrodami. Tato technologie nevyužívá žádný druh světla, je tedy možné přístroj použít pro ošetření všech druhů i fototypů pleti a to celoročně. Pro nápadný výsledek doporučujeme kúru 6 ošetření v týdenním intervalu. Pro pleť v pěstěném stavu postačí většinou již 2 návštěvy.

Chcete vypadat mladistvě v každém věku? Tak je toto ošetření určeno právě Vám!

Objednat se on-line

Ošetření geneO+ MINI obsahuje: obsahuje ošetření obličeje a krku. Délka ošetření cca 60 minut. Cena 1 490 Kč.

Ošetření geneO+ MIDI: obsahuje ošetření obličeje, krku a dekoltu. Délka ošetření cca 75 minut. Cena 1 690 Kč.

Ošetření geneO+ MAXI: obsahuje ošetření obličeje, krku a dekoltu a hřbetů rukou. Délka ošetření cca 90 minut. Cena 1 990 Kč.

Tereza S.
Tereza S. ošetření geneO+
Minulý týden jsem si užila nové ošetření geneO+, které bylo velmi příjemné s viditelnými výsledky ihned po ošetření. Pleť je krásně rozjasněná, čistá, jemná, vyhlazená a na omak, jako dětská prdelka:) Co víc si přát?! Doporučuji vyzkoušet! .

Soňa K.
Soňa K. ošetření geneO+
 Dnes jsem ve studiu SlimFOX podstoupila ošetření novým přístrojem GeneO+. Po ošetření mám pleť jemnější, čistější a barevně sjednocenou. Už po první aplikaci je znát mladistvější vzhled a vrásky kolem očí, rtů jsou podstatně méně viditelné. Výsledek mě velmi překvapil a jsem nadšená. Celou proceduru jsem si užila a děkuji za příjemně strávený čas. Těším se na další návštěvu 🙂 .

Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ, blogerka
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ, blogerka ošetření geneO+
 Ošetření je moc příjemné, já ocenila opravdu okamžitě patrný výsledek. Pokožka je krásně hladká, jemná na dotek a efekt je patrný ještě mnoho dnů po ošetření. Vyzkoušejte! (číst dále)

Kontraindikace: rakovina kůže (současná nebo v anamnéze), těhotenství a kojení, každý aktivní stav ošetřované oblasti, jako jsou vředy, krvácení nebo riziko krvácení, septický stav, lupénka, ekzém a vyrážka, stejně jako nadměrně čerstvě opálená pokožka a Herpex Simplex. Cévní poruchy, jako jsou: telangiektázie, křečové žíly, trombóza, zánět žil v ošetřované oblasti. Těžká souběžná onemocnění, jako jsou: diabetes, nervová onemocnění, srdeční onemocnění a rakovina. V takových případech se obraťte na ošetřujícího lékaře. Jakékoliv estetické postupy v nedávné době (botox, výplně), týkající se ošetřované oblasti.