Perfektnímu líčení většinou věnujeme mnohem více času než preciznímu následnému odlíčení. Rozhodně se však nevyplácí tento krok podceňovat a to nejen proto aby nám pěkná pleť vydržela co nejdéle. 

Léty prověřený postup odličování ve dnou fázích (pleťové mléko a tonikum) je podle nás opravdu nejlepší volbou pro dobře odlíčenou pleť. A ta je pak skvělým podkladem nejen na perfektní make-up.

Čištění pleti je základ v péči o naši pleť a je nejdůležitější. Zapomeňte na vodu a mýdlo a dopřejte své pleti komfort správného čištění. Nesprávně vyčištěné pleti zůstávají ucpané póry, pleť je uzavřená, přemašťuje se, dochází k množení bakterií. Aktivní látky z dalších aplikovaných přípravků nemají šanci se do pleti dostat. Správným čištěním pleti zvyšujete šanci na její celkové zlepšení až o 40%.

Postup čištění je velice snadný: naneseme na pleť čistící mléko nebo čistící gel (varianta příjemnější pro klientky, které používaly dříve nevhodné mýdlo) a prsty rozetřeme, vatovým tampónkem, kosmetickou houbičkou nebo teplou žínkou smyjte. Pleť ještě dočistíme pleťovým tonikem tím zajistíme i větší regeneraci a hydrataci. Vždy používejte výrobky určené pro Váš typ pleti.

Jednou týdně doporučujeme šetrný peeling na odstranění odumřelých buněk pleti. Doporučujeme cukrový peeling Sweet Touch Face Sugar Scrub od Bioline, který má jemnou konzistenci bez vody, s krystalky cukru a mikročásticemi jojoby. Zjemňuje pleť a přispívá k její regeneraci. Vaše pleť bude čistá, jemná a zářívá.

Na šetrné a precizní odlíčení očí doporučujeme odličovač Sweet Touch Biphasic Eye Make-up Remover, jemně čistí pleť, zanechá Vaše řasy jemné a dodá pocit svěžesti a komfortu. Odličovač obsahujuje makadamiový olej, vodní lilii, rostlinnou kyselinu hyaluronovou a allantoin.

Jednou měsíčně je pro pěstěný vzhled Vaší pleti potřebné ji precizně vyčistit od všech odumřelých buněk a vyprodukovaného mazu. U nás ve SlimFOX je hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí součástí kosmetických ošetření.

Poradenství s výběrem péče pro domácí použití je u nás samozřejmostí.

dokonale_odliceni