Limitovaná prázdninová nabídka

Vzhledem k příznivým ohlasům ze Dne otevřených dveří nabízíme i Vám, kteří se nezúčastnili toto zajímavé tělové ošetření. Tělový chemický peeling s obsahem kyseliny glykolové (70 %) svým účinkem podporuje drenážní funkci kůže a dosahuje tak obnovení její elasticity. Tělový peeling aneb jak efektivně a rychle zatočit s celulitidou a striemi.

Poctěte nás svojí návštěvou a vyzkoušejte si na vlastní kůži sílu ošetření, která je vyvinuto na základě nejnovějších technologických poznatků v oblasti estetické medicíny.

Ošetření je vhodné pro kůži, která vykazuje známky celulitidy nebo strií, hodí se také jako podpůrná péče po zákrocích plastické chirurgie.

Prázdninová cena 890 Kč

Při zakoupení kúry (alespoň 5 ošetření) peelingu získáte zvýhodněnou cenu na kavitaci – 550 Kč nebo pokročilé ošetření 3v1 – 650Kč. Platí pro partie stehna, bříško nebo zadeček.

Výsledek? Celulitida je významně potlačena, kůže je vypnutá a zpevněná a nové plavky se domáhají vykouknout ze skříně :)

Akce je platná pouze na ošetření realizovaná od 1.7.2012 – 31.8.2012. 

 

 Zkušenosti klientek:

Petra J.
Petra J. tělový chemický peeling od Laboratoires RENOPHASE

S výsledkem ošetření chemickým tělovým peelingem jsem velmi spokojená. Výsledek je okamžitě znát, pokožka je viditelně pevnější, strie nejsou tolik viditelné a samotné ošetření trvá v porovnání s ostatními velmi krátce, takže je vhodná pro lidi, kteří trochu válčí s časem. Pro mě osobně je velmi příjemné a řekla bych že z ošetření modelujících postavu nejoblíbenější.