Léto je za námi a tak jsme v salonu SlimFOX tentokrát zvolily s paní kosmetičkou více komplexní ošetření, které doplní pleti potřebnou hydrataci (která právě v letním období dostala “zabrat”) a také, pleť celkově projasníme.

Netrápí mě naštěstí žádné větší problémy s pletí, jen alergické projevy, slzí mi oči, proto jsme se rozhodly raději očnímu okolí tentokrát vyhnout. 

OSVĚŽENÍ Z MOŘE
Ošetření “Thalasso” jsem už v salonu SlimFOX zkoušela vícekrát, ovšem, je to právě ta péče, která mé pleti opravdu skvěle vyhovuje. Výsledky jsou vidět hned po ošetření a co je důležité, efekt je znatelný opravdu hodně dlouho!

JAK OŠETŘENÍ PROBÍHALO?
Úvodem jako vždy odlíčení pleti čistícím mlékem 61 s výtažky z měsíčku, tonizace pleti tonikem 64. Na pokožku se pak nanesla jemná exfoliační maska 66, jejímž cílem je pleť projasnit. Paní kosmetička pleť opět dokonale vyčistila ultrazvukem (což bylo po letním období, kdy jsem používala opalovací krémy i na obličej, opravdu potřeba – krémy pleť poměrně dost zanáší). Nyní přišel na řadu koncentrát, který se určuje dle typu pleti – v mém případě se zvolila esence 006 se zlatem, která pleti dodává energii, posiluje ji a redukuje jemné vrásky. Obsažené 24 karátové zlato odráží světlo a obnovuje mladistvý vzhled pleti. Součástí ošetření je i masáž, následně se aplikuje alginátová maska založená na mořských řasách. Tuto masku už důvěrně znám, je moc příjemná, chladivá, dokonce mám ráda i její typickou vůni, ve které jsou patrné právě mořské řasy. Maska na obličeji tuhne. Na dekolt se maska doplní krémovou pěstící maskou dle typu pleti. Závěrem se pleť tonizovala a nanesl se závěrečný krém – na obličej i oční krém pod oči.

A JAKÝ BYL VÝSLEDEK?
Dokonale jemná, hebká pokožka, čistá a evidentně hydratovaná. Barevně sjednocená, svěží – zkrátka, bylo vidět, že jsem po ošetření hned prokoukla. 🙂 A to potěší vždycky nejvíc! Super je, že efekt tohoto ošetření vnímáte skutečně dlouho. Tak ho vyzkoušejte také! 😉

 

Míša Salačová a ošetření Thalasso od Maria Galland