Paříž, prázdninový cíl mnoha cestovatelů. My vás však vezmeme na výlet do Paříže tak trošku „prstem po mapě“, zažijete ošetření plné pařížského šarmu, krásy a neskutečné pohody. Nemusíte balit kufry, určitě nezabloudíte a ani Vás nebudou bolet nohy. Vaším úkolem bude jen ležet a odpočívat. Není to příjemný start všech prázdninových dobrodružství?

TO NEJLEPŠÍ Z PAŘÍŽE – Trápí Vás dehydrovaná, unavená a povadlá pleť s vráskami? A co Vaše oči? Dodejte těm svým jiskru díky úžasnému ošetření pro viditelně jasnější a rozzářenější pohled. Jemné vrásky a linky kolem očí zmizí díky oční péči z mořských řas bohaté na minerály. Otoky i kruhy pod očima během ošetření efektně potlačíme. Ty nejlepší produkty od Maria Galland z řady MILLE v jednom ošetření! Vyzkoušejte příjemný úvod do světa pro klientky s nejvyššími požadavky. Řada MILLE je určena nejnáročnějším ženám od 40 let. Exkluzivní komplex TOP•C™ prokazatelně redukuje vrásky a zpevňuje pleť. Obsahuje lanýže, 24 karátové zlato, peptidy proti stárnutí a oceněný buněčný aktivátor. Při ošetření používáme ta nejsilnější séra a krémy z řady Mille (Mille 1010+Mille 1000). Nestačí se jen hýčkat – hýčkejte se na maximum! 

Ošetření obsahuje: odlíčení pleti čistícím mlékem 61 s výtažky z měsíčku a extrakty z mořských řas, tonizace hedvábným gelovým tonikem s extrakty z řasy šišáku bajkalského, jemný enzymatický peeling 66 s kterým zmizí odumřelé buňky a nečistoty a pleť je projasněná a prozářená. Šetrné čištění pleti ultrazvukem, nanesení koncentrátu pro oční kontury s 3 druhy kyseliny hyaluronové, aplikace masky na bázi alginátu 3C+7C na oční okolí, aplikace koncentrátu „Záblesk krásy“, nanesení pěstící masky podle typu pleti a závěrečný krém a luxusní oční krém Mille 1020. 

Cena 1 690 Kč

běžná cena 1 990 Kč

Rezervujte se on-line, je to hračka! 

TOUŽÍTE PO NĚČEM NAVÍC? Jsou-li oči oknem do duše, pak je obočí jeho rám. I Vy můžete mít krásné, přirozeně vypadající obočí! Využijte skvělý BROW&LASH BAR přímo u nás v salonu!

CHCETE PRODLOUŽIT EFEKT OŠETŘENÍ? Profesionální ošetření je důležité, jelikož kosmetička pracuje s vysoce koncentrovanými produkty a také samotné sofistikované tahy a masáže dokáží aktivovat proces omlazení a regenerace pleti. Abyste však maximalizovala výsledek a také konečný efekt ošetření, doporučuje se vždy používat domácí péči od stejné značky.