Ošetření které poskytne pleti dokonalou hydrataci a přitom se znamenitě přizpůsobí jejím potřebám. Více jak 30 možností jak ošetření připravit právě pro Vás!

Ošetření „Účinná hydratace s perfektním efektem“ obsahuje: odlíčení, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, aplikace glukonolaktonu ve vrstvách, intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a prekurzorem kyseliny hyaluronové, aplikaci druhé vrstvy séra podle potřeb Vaší pleti (výběr z 6-ti variant) + oční maska s nanovlákny. Nanesení masky  (výběr z 6-ti variant) vhodné pro Vaši pleť + závěrečný krém. Během ošetření Vám můžeme upravit/přibarvit obočí i řasy či provést drobné epilace v oblasti obličeje.

 

Cena od 1 700 Kč

ošetření s glukonolaktonem + oční maska  1 700 Kč(1 800 Kč)
ošetření s glukonolaktonem + oční maska + 5CR Chlorophylline* 3 000 Kč  (3 750 Kč)

Rezervovat termín on-line

 

CHCETE VÝRAZNÝ ANTI-AGING EFEKT?

Toto ošetření můžeme kombinovat s maskou 5CR Chlorophylline s výrazným efektem. Podporuje přenos kyslíku, působí blahodárně na regeneraci a zpomaluje proces stárnutí. Vykazuje silné antioxidační vlastnosti, napomáhá eliminaci volných radikálů, zpomaluje procesy stárnutí a napomáhá regeneraci organizmu. Maska je celkem na 3 použití, po ošetření Vám ji uschováme s vaší jmenovkou a máte následujících 6 měsíců na její znovupoužití.

 

*CO JE CHLOROPHYLLINE MASKA?

Maska 5CR Chlorophylline s prekurzorem kyseliny hyaluronové GAG, která aktivuje metabolismus fibroblastů, které následně zvyšují produkci kyseliny hyaluronové. Ta zhutňuje mezibuněčnou výplň a zlepšuje okysličování buněk, dále diosgenin (čistý extrakt z divokého yamu) – antioxidant, působí na proces stárnutí kožní tkáně. Genistein působí na keratocytární aktivitu a aktivitu fibroblastů. Rehabilituje buněčný metabolismus a kožní rovnováhu. Chlorophylline je fotoreaktivní komplex pro rejuvenaci pokožky.

 

ZAJÍMAVOST:

Naše pleť se regeneruje 3x rychleji v noci než ve dne. Přibližně ve 21 hodin se z pleti nejvíce odpařuje voda, proto v tento čas používejte silně hydratační krém či sérum a Vaše pleť si začne vytvářet zásobu vody na další den.

 

CO JE GLUKONOLAKTON?

Vycházející hvězdou z řady polyhydroxy kyselin je Glukonolakton. Je to aktivní látka, která se přirozeně vyskytuje v pleti. Působí proti stárnutí pleti bez známek podráždění a to i u osob s hypercitlivou pletí. Jedná se o přírodní molekulu, která se přeměňuje v polyhydroxidovou kyselinu Glukoronovou. Struktura molekul Glukonolaktonu je složena z několika hydroxylových skupin, které přitahují vodu. Díky těmto vlastnostem pleť zjemní, hydratují, udrží její vlhkost a pleť je plná objemu a obnovená. Jemně exfoliuje a propůjčí pleti jemnost. Současně působí jako antioxidant proti volným radikálům a proto chrání například i před fotostárnutím. Glukonolakton je velmi dobře snášený i velmi citlivou pokožkou a snižuje její podráždění. Vhodné pro pleť nejen citlivou, ale i s růžovkou, atopickou dermatitidou či ekzémem. PHA (polyhydroxy kyseliny) přitahují více vody a tím poskytují zvýšenou hydrataci pokožky. Glukonolakton se v kosmetice využívá také pro své výjimečné antioxidační vlastnosti, chrání proti volným radikálům, které způsobují předčasné stárnutí pleti. Produkty s touto účinnou látkou je vhodné používat po kosmetickém ošetření. Synergické použití s domácí péči o pleť prodlužují účinnost kosmetické péče v salonu.

Akce je platná od 3.12.2020-31.12.2020.