V salonu SlimFOX jsem vyzkoušela zase něco nového! Ošetření geneO+, které pleti, díky speciálnímu přístroji, přináší okamžitý efekt. A jaký? Exfoliaci, tedy odstranění odumřelých buněk a vyčištění, lifting, okysličení a regeneraci. Výsledkem je hladší a pevnější pokožka, na které nejsou už po prvním ošetření patrné jemné mimické vrásky. No nezní to skvěle? 

Ošetření geneO+ je neinvazivní a celé probíhá díky speciálnímu přístroji, kdy se pomocí nástavců, tablety a pomocných kosmetických produktů – gelu, tablety a masky, provádí série úkonů, které Vaší pleti – bez rozdílu typu – velmi pomáhají. Úžasné je, že efekt je patrný již po prvním použití tohoto senzačního přístroje. Ošetření je navíc opravdu příjemné, voňavé a jiné, než jste běžně u kosmetičky zvyklé 🙂 A jak to celé probíhá?

Úvodem je opět odlíčení pleti vhodným odličovačem, který paní kosmetičky volí v souladu s typem Vaší pleti. Následně se nanese gel s aktivními látkami – máte možnost na výběr buď s cílem pleť zesvětlit a potlačit její pigmentaci, nebo pleť intenzivně omladit.

Já zvolila zesvětlení. Gel NeoBright™ vpravuje účinné látky hluboko do pokožky, kde jsou dokonale vstřebávány.  V tuto chvíli už přichází na řadu použití přístroje – na jeho “hlavici” se nasadí speciální, tableta, která produkuje CO2. S tímto nádstavcem paní kosmetička krouží po pleti – bublinky CO2 jemně praskají na povrchu pleti a vytváří fyziologickou reakci, která posílá okysličenou krev do ošetřované oblasti, zvyšuje kapilární průtok a metabolismus pokožky. Výsledkem je okysličení pleti a optimální absorpce aktivních složek. Ošetření je velmi příjemné, opravdu máte pocit “praskajících, jemných bublinek” na obličeji. Pokožka se dokonale vyčistí a odstraní se všechny odumřelé části.

Druhý krok s přístrojem je masáž, opět za použití jiného nádstavce, nyní silikonového kloboučku. Nejdříve se nanese speciální maska – která úžasně voní, po mém oblíbeném grepu. Masáž probíhá liftingovými tahy, které jsou pleti opět velmi prospěšné.

Následuje tripolarní radiofrekvence. Opět jiný nádstavec tohoto přístroje. Radiofrekvence má vyvolat regeneraci kolagenu a elastinu v dermis. Výsledkem je hladší a pevnější pokožka, redukují se jemné vrásky a zlepšuje se kožní struktura. Tato část ošetření je vlastně “prohřívání” problematických partií pokožky, tedy míst, kde se nejvíc tvoří vrásky. Ošetření je příjemné, hřejivé. Na závěr přijde na řadu krém, který paní kosmetička opět zvolí s ohledem na typ Vaší pokožky.

Ošetření je moc příjemné, já ocenila opravdu okamžitě patrný výsledek. Pokožka je krásně hladká, jemná na dotek a efekt je patrný ještě mnoho dnů po ošetření. Vyzkoušejte!

Ošetření geneO+ u SlimFOX vyzkoušela i Míša Salačová