Ideální ošetření suché pleti v letním období, které je osvěžující a dokonale pleť hydratuje. Zároveň vyhlazuje jemné vrásky. Červená mořská řasa, sacharidy a kyselina hyaluronová nové generace se postarají o jemnost. Potlačení nevzhledných váčků a tmavých kruhů pod očima.

Zajistěte si jemnou hydratovanou pleť bez šupin s ošetřením Vintage 79 MOST HYDRATING.

Ošetření obsahuje:

Odlíčení hydratačním mlékem a tonikem s výtažky z aloe vera, přesličky a ovsa. Jemný peeling s krystalky cukru a mikročásticemi jojoby korunovaný šetrným hloubkovým čištěním pleti pomocí ultrazvukové špachtle. Ampule se silně hydratačním sérem je zapracována do pleti masáží. Následuje gelová hydratační maska, závěrečný krém a základní nalíčení minerální dekorativní kosmetikou Lily Lolo.

Cena 690 Kč

běžná cena 790 kč

Získejte pro sebe to nejlepší! Využijte možnosti nechat si silně hydratační masku zapracovat pomocí kapacitní radiofrekvence. Aktivní látky prostoupí pletí až z 60%, zredukujeme vrásky, zpevníme pleť. Zvýhodněná cena k ošetření 490 Kč.

Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ ošetření Vintage 79 MOST HYDRATING

Ošetření zahrnovalo hloubkové čištění pleti s použitím ultrazvukové špachtle a poté následovalo sérum, maska a krém, vše s kyselinou hyaluronovou. Cílem bylo pokožku co nejvíce hydratovat. Velmi příjemná byla gelová maska, krásně chladila na obličeji, cítila jsem, že mé pleti vyloženě prospívá:). I po následném použití krému byla pleť ve finále velmi vláčná, hebká na dotek a dokonale hydratovaná. Ošetření opravdu doporučuji všem, kdo chtějí dopřát své pleti to nejlepší :) . (číst dále)

Akce je platná do 30.6.2013.

Vintage_balicek_bryle_SlimFOX