Výživa a pevnost pleti

Omega 3 a 6 nenasycené mastné kyseliny jsou důležité pro mladistvý vzhled pleti a mohou být užívány i jako potravinový doplněk. Jsou právě klíčovou aktivní látkou v ošetření Perfect Age, základní kámen v anti-aging péči. Pomáhají udržovat obsah lipidů, regenerovat membrány kožních buněk a působí příznivě na stav pokožky. Ošetření chrání před oxidací a dehydratací.

Ošetření obsahuje: čištění a tonizaci pleti, cukrový peeling, čištění pleti ultrazvukem, masáž, sérum proti stárnutí na unavenou pleť, výživnou povzbuzující masku, která obsahuje Omega 3 a 6 mastné kyseliny, Ceramid III, cukry a aminokyseliny.  Výživný závěrečný krém  s vitamínem E a olejem z pšeničných klíčků. Úpravu obočí a závěrečné nalíčení minerální dekorativní kosmetikou LilyLolo

Cena 599 Kč

(běžná cena 690 Kč)

Doporučujeme k ošetření zakoupit zvýhodněnou sadu péče o Vaši pleť. Zpevňující sérum a regenerační krém RENEW za zvýhodněnou cenu 1 660 Kč. Běžná cena 1 987Kč. 

Druhou variantou domácí péče je revitalizační krém proti stárnutí a výživná povzbuzující maska proti stárnutí za 1 840 Kč. Běžná cena 2 201 Kč. 

perfectAGE_800

Akce je platná pouze na ošetření realizovaná v dubnu 2013.