Péče o aknózní pleť

Vintage 79 Purifyng je ošetření vhodné pro nečistou pleť se sklonem k akné. Řídí vylučování tuků a redukuje vylučování přebytečného tuku. Pleť zanechává svěží a hydratovanou, bez neestetického lesku a rozšířených pórů. Aktivní látky působí proti bakteriím vyvolávajícím změny pleti, eliminují lesk, podporují obnovu a rovnováhu pleti.

Ošetření obsahuje: čištění a tonizaci pleti, cukrový peeling, čištění pleti ultrazvukem, masáž, sérum s protizánětlivým účinkem s výtažkem z černého topolu, masku s protizánětlivým účinkem. Kyselý protizánětlivý závěrečný krém  s výtažkem z černého topolu, aloe vera a komplexem pro snížení lesku pleti. Úpravu obočí a závěrečné nalíčení minerální dekorativní kosmetikou LilyLolo

Cena 589 Kč

(běžná cena 650 Kč)

Doporučujeme k zvýšení efektu ošetření používat domácí péči ze stejné řady Vintage 79 Purifyng. Zvýhodněná sada protizánětlivého krému Acid a masky s protizánětlivým účinkem za 1 620 Kč (běžná cena 1 940 Kč).

NEBO krém s matujícím efektem Absorber krém a gelové sérum, které reguluje šíření bakterií a má hojivý efekt. Zvýhodněná cena 1 480 Kč (běžná cena 1 774 Kč).

purifyng_800_03_2013