Vintage 79 Purifyng je ošetření vhodné pro nečistou pleť se sklonem k akné. Řídí vylučování tuků a redukuje produkci přebytečného mazu. Pleť zanechává svěží a hydratovanou, bez neestetického lesku a rozšířených pórů. Aktivní látky působí proti množení bakterií vyvolávajícím změny pleti, potlačení lesku (efekt přirozeně matné pleti), podporují obnovu i rovnováhu pleti a má čistící efekt.

Ošetření obsahuje: čištění a tonizaci pleti, cukrový peeling, čištění pleti ultrazvukem, masáž, sérum s protizánětlivým účinkem s výtažkem z černého topolu, masku s protizánětlivým účinkem. Kyselý protizánětlivýzávěrečný krém  s výtažkem z černého topolu, aloe vera a komplexem pro snížení lesku pleti. Úpravu obočí a závěrečné nalíčení minerální dekorativní kosmetikou LilyLolo

Cena 589 Kč

(běžná cena 650 Kč)

DOPORUČUJEME: Protizánětlivý Acid krém v kombinaci se sérem za zvýhodněnou cenu 1 490 Kč NEBO matující krém Absorber a sérum s rostlinými kmenovými buňkami z šeříku za 1 390 Kč.

Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ ošetření Vintage 79 Purifyng
Přímo po ošetření bylo hned vidět, ze postižená místa na obličeji působí zklidněně, pleť byla matná, bez lesku a hezky vyčištěná. Doporučuji všem s problematickou pleti se sklonem k maštění. (číst dále).

purifyng_800_03_2013