BIOLINE Vintage 79 SWEET RELIEF ošetření, které se stává okamžitou úlevou pro citlivou, napjatou, suchou a jemnou pleť se sklonem s svědění a červenání. V létě vhodné i pro ty, kteří zůstali na sluníčku o chvíli déle a mají pleť přecitlivělou či podrážděnou vlivem slunečních paprsků. Profesionální kosmetické ošetření Sweet Relief, které poskytuje pohodlí a svěžest pleti a zvýší její odolnost.

Ošetření obsahuje: čištění a tonizaci pleti, cukrový peeling pro projasněnou a hebkou pleť, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, masáž díky které pleť okysličíme detoxikujeme, zklidňující sérum s Aloe vera, měsíčkem a habrem, které pleť  zklidní, hydratuje a vypne. Zklidňující gelová maska s výtažkem z borůvky, habru a heřmánku, hebký hydratační krém na citlivou pleť s borůvkou a koňským kaštanem, úpravu obočí a závěrečné nalíčení minerální dekorativní kosmetikou LilyLolo

 

Cena 650 Kč

(běžná cena 790 Kč), délka ošetření cca 90 min

Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ ošetření Vintage 79 SWEET RELIEF
Ošetření Sweet Relief pro suchou a citlivou pleť je určené hlavně pleti se sklonem k červenání a svědění – což je přesně můj typ. Po ošetření byla pleť na první pohled výrazně rozjasněná, hebká na dotek, bez viditelných nečistot. Opravdu skvělý pocit! (číst dále)

DOPORUČUJEME: Sada zklidňujícího séra s aloe vera pro citlivou pleť se sklonem k podráždění a borůvkový hydratační krém pro potlačení citlivosti pleti. Sada za zvýhodněnou prázdninovou cenu 1 590 Kč (běžná cena 1 869 Kč).

Akce je platná do 31.srpna 2013 nebo do vyprodání.