Hladká pokožka, nožky a zadeček bez stop pomerančové kůže, zpevněné kontury těla. Kdo by si právě toto před nastávajícím létem nepřál? Máme pro Vás několik vhodných ošetření a je jen na Vás jakou kombinaci ošetření si vyberete.

Pokud chcete efektní výsledky doporučujeme v kombinaci účinnou domácí péčí. Bezplatné konzultace jsou u nás samozřejmostí.

Tělový chemický peeling

Tělový chemický peeling s obsahem kyseliny glykolové (70 %) svým účinkem podporuje drenážní funkci kůže a dosahuje tak obnovení její elasticity. Tělový peeling aneb jak efektivně a rychle zatočit s celulitidou a striemi.

Ošetření je vhodné pro kůži, která vykazuje známky celulitidy nebo strií, hodí se také jako podpůrná péče po zákrocích plastické chirurgie.

V oblasti profesionální dermatologické péče nabízí tato značka (Laboratoires Renophase Paris) peelingy zcela nové generace. Své inovace zakládá na výzkumu buněčné regenerace a kožní tolerance. Výsledkem ošetření je významně potlačená celulitida, kůže je vypnutá a zpevněná.

Cena 890 Kč

běžná cena 1 250 Kč

Petra J.
Petra J. tělový chemický peeling od Laboratoires RENOPHASE

S výsledkem ošetření chemickým tělovým peelingem jsem velmi spokojená. Výsledek je okamžitě znát, pokožka je viditelně pevnější, strie nejsou tolik viditelné a samotné ošetření trvá v porovnání s ostatními velmi krátce, takže je vhodná pro lidi, kteří trochu válčí s časem. Pro mě osobně je velmi příjemné a řekla bych že z ošetření modelujících postavu nejoblíbenější.

Pokročilé ošetření 3 v 1

Radiofrekvence + Vákuum + Laser současně! Jedná se o naprosto mimořádné a efektivní tělové ošetření. Díky jedinečné počítačem řízené technologii dokážeme v jeden okamžik ošetřovat všemi třemi nejúčinnějšími metodami současnosti.

Infračervený laser s vlnovou délkou 940 nm, bipolární radiofrekvence, pulzní vákuum – výsledkem kombinace těchto tří technologií je cílená redukce celulitidy, tvarování těla zpevnění, vypnutí a zjemnění pokožky. Vhodné pro tyto partie: břicho, boky, zadeček, stehna, ramena, paže, doporučujeme 5-10 ošetření v týdenním intervalu.

Cena 650 Kč

běžná cena 1 500 Kč

Skvělá volba k řešení projevů celulitidy např. na problémových partiích stehen a zadečku. Ošetření bříška např. po porodu, minimalizace strií, zpevnění a zlepšení elasticity ošetřené partie. Pěkné výsledky i s povadlou pokožkou na pažích.

Celulitida a strie? (červen 2013)

 

Kryolipolýza

Cílené zmražení tukových buněk, úbytek 25-30% po jednom ošetření. Ošetření kryolipolýzou ve studiu SlimFOX provádíme vždy s jednorázovou ochrannou membránou s certifikací CRYO PAD.  (číst dále)


Cena 690 Kč

běžná cena 2 000 Kč

Bezbolestná liposukce (kavitace)

Formování křivek pomocí neinvazivní liposukce. Máme výborné výsledky i s nevzhlednou celulitidou a celkovým zpevněním a formováním nohou. Studie dokazují, že pouze cíleným ošetřením pomocí ultrazvuku můžeme docílit odstranění celulitidy. (číst dále)

Cena 550 Kč

běžná cena 1 999 Kč

Účinná domácí péče

K perfektním výsledkům nám můžete pomoci sama používáním doplňkových přípravků pro domácí použití, které nám pomáhají křivky našeho těla dotvarovat. Doporučujeme nasadit opravdu intenzivní péči v podobě výrobků SlimCell 3D a Reducing wrap.