Na podzim moje pleť moc spokojená není – alespoň tak usuzuji, podle sem tam toho nějakého, negativního projevu. Mám na mysli hlavně zvýšenou citlivost a bohužel, občas také projevy exému. Už jsem si na to ale nějak tak zvykla a tyto problémy se snažím řešit i nějakou adekvátní péčí.

Tou je samozřejmě i vhodně zvolené kosmetické ošetření, které mi vždy přesně “na míru” sestaví i v kosmetickém salonu SlimFOX, kam už řadu let pravidelně chodím a jsem tu moc spokojená. Ošetření vhodné pro citlivou pleť jsme tedy zvolily i tentokrát, zejména vhodné pro oblast očí, které v tomto období trpí nejvíc.

A JAK CELÉ OŠETŘENÍ PROBÍHALO?
Úvodem bylo, jako vždy, odlíčení čistícím mlékem 61 s výtažky s měsíčku a tonizace hedvábným tonikem 64, které má gelovou strukturu, je bez alkoholu a má krásnou svěží, květinovou vůni. Následovala čistící krémová maska 2 s čistícím kaolinem a s výtažky z břečťanu, která odstraňuje přebytečný kožní maz. Jako při každém ošetření, tak i tentokrát nechybělo čištění pleti ultrazvukovou špachtlí. Paní kosmetička mi pak aplikovala essenci s malachitem, který má zklidňující, antioxidační, ale i liftinogvý efekt.

Užila jsem si i moc příjemnou masáž s masážním krémem s mikrokapslemi kyslíku a vitamíny A a E. Na řadu pak přišla moje oblíbená, alginátová maska s mořskou spirulínou, pro regeneraci, hydrataci a mineralizaci pleti. V oblasti dekoltu byla pak maska doplněna hydratační chladivou maskou 92 pro intenzivní hydrataci, s vysokým obsahem kolagenu. Závěrem byla tonizace hedvábným tonikem a nanesení závěrečného krému 213, který je zklidňující, posiluje citlivou a podrážděnou pleť. Na oblast očí byl použit liftingový oční krém 100, který redukuje tmavé kruhy a váčky pod očima.

POCIT PO OŠETŘENÍ?
Celé ošetření jsem vnímala jako opravdu velmi příjemné, na mou citlivou pleť bylo jako “pohlazení”. Všechny produkty, které paní kosmetička použila, byly opravdu šetrné a nedráždily pokožku. Obzvlášť výborná byla alginátová maska, chladivá, jemná… Efekt byl opět patrný hned po ošetření – co si vždy všimnu okamžitě, je na dotek velmi jemná, hebká pleť. A ten pocit přetrvává opravdu dlouho – a toho si velmi cením!

Ošetření pro citlivou, zcitlivělou a kuperózní pleť.