Míváte někdy zarostlé chloupky? S tím je teď konec, už jen hladká a hebká kůže. Zkuste opojně voňavé cukrové peelingy (grapefruit nebo mango-guava), s tou báječnou vůní můžete pokračovat i s tělovým mlékem. Všechny to známe, někdy se stane, že nový chloupek nemůže najít cestu ven. Na neposlušné chloupky máme naštěstí skvělý sprej! Celý duben s 15 % slevou.

INGROWN-X-IT SOLUTION [ingroun exit solůšn] 125 ml s kyselinou salicylovou, kyselinou mléčnou, allantoinem a arnikou – průlomová formule ve spreji jemně exfoliuje, hydratuje a zklidňuje podrážděnou pokožku po epilaci či holení. Napomáhá minimalizovat výskyt zarostlých chloupků a nepohodlí při jejich zarůstání. Přípravek čistí vlasové folikuly, jež se mohou ucpat, což způsobuje zarůstání chloupků a vznik nežádoucích pupínků. Cena 519 Kč (610 Kč)

NÁVOD: INGROWN-X-IT SOLUTION nanášejte na suchou pokožku po epilaci či holení. Nastříkejte přímo na tělo a vmasírujte čistýma rukama do pokožky. Přípravek aplikujte 1-2x denně tak dlouho, jak je to jen nutné. V případě použití přípravku v oblasti obličeje, nastříkejte INGROWN-X-IT SOLUTION na vatový tampon a poté aplikujte na pokožku pomocí vatového tamponu. Neomývejte vodou. Naneste hydratační krém 10 minut po aplikaci přípravku.

UPOZORNĚNÍ: Obsahuje kyselinu salicylovou. Při aplikaci se vyhněte očím a citlivé pokožce kolem očí. V případě, že INGROWN-X-IT SOLUTION přijde do kontaktu s očima, oplachujte je vlažnou vodou po dobu 15 minut a vyhledejte lékařskou pomoc. Použití formule kyseliny salicylové nebylo testováno pro použití během těhotenství – prosím, poraďte se lékařem, než začnete tento přípravek během těhotenství používat. výrobek nebyl testován na zvířatech.

MANGO & GUAVA cukrový tělový peeling 520 g – Vysoce kvalitní, ve vodě rozpustný, tělový peeling pro celé tělo s exotickým mangem a guavou. Neobsahuje olej, jež může ucpávat póry a způsobit akné. Jemně exfoliuje a hydratuje pokožku. Cena 638 Kč (750 Kč)

MANGO & GUAVA tělové mléko 250 ml – Luxusní a exotická směs manga, guavy a jojobového oleje, zanechává pokožku jemnou a hedvábně hladkou. Hydratační mléko s Pro-vitaminem B5 a vitaminem E účinně snižuje viditelné známky stárnutí, vyživuje a chrání pokožku celého těla, zatímco pečuje o nehty a jemnou nehtovou kůžičku. Cena 468 Kč (550 Kč)

PINK GRAPEFRUIT cukrový tělový peeling 520 g – Tento multifunkční, ve vodě rozpustný, peeling účinně odstraňuje odumřelé buňky, podporuje prokrvení pokožky a zároveň hydratuje. Cukrový peeling je pomocníkem při pedikúře, manikúře či ošetření pokožky celého těla. Cena 638 Kč (750 Kč)

PINK GRAPEFRUIT tělové mléko 250 ml – Luxusní a osvěžující směs růžového grepu, bambuckého másla a jojobového oleje, zanechává pokožku jemnou a hedvábně hladkou. Hydratační mléko s Pro-vitaminem B5 a vitaminem E účinně snižuje viditelné známky stárnutí, vyživuje a chrání pokožku celého těla, zatímco pečuje o nehty a jemnou nehtovou kůžičku. Cena 468 Kč (550 Kč)

TEA TREE SOOTHE tělové mléko s tea tree 250 ml – lehké a snadno vstřebatelné tělové mléko, které rychle regeneruje a hydratuje pokožku, zatímco pomáhá minimalizovat vznik kožních problémů a zarůstání chloupků. Obsahuje tea tree olej, jenž je znám svými antibakteriálními účinky, a výtažky z růže a heřmánku pro zklidnění pokožky. Cena 417 Kč (490 Kč)

BODY EXFOLIANT krémový tělový peeling s bambusem 200ml – Lehký krémový tělový peeling s drcenými bambusovými vlákny, grepem a citrónem. Rychle odstraňuje suchou kůži a odumřelé buňky, uvolňuje ucpané póry a napomáhá odhalit a uvolnit zarůstající chloupky. Cena 383 Kč (450 Kč)

Nakoupit Lycon on-line  Produkty na domácí použití po epilaci/depilaci Lycon