Naše prožitá léta nám do tváře zapisují příběh našeho života. Obecně platí, že první vrásky se začínají objevovat v očním okolí, díky tomu jak zapojujeme mimiku obličeje. Často nás trápí i tmavé kruhy nebo otoky pod očima. Právě proto by měl být dobrý oční krém na každé koupelnové poličce. Vybraly jsme nejvydařenější „dvojku“ očních krémů pro ni i pro něj.


PRO NI: Oční krém Mille 1020 obsahuje komplex TOP•C™ s bílým lanýžem. Tento koncentrát intenzivně hydratuje, rozjasní pleť a působí proti stárnutí. Výtažek z rostlinných liposomálních kmenových buněk zvyšuje vitalitu a dlouhověkost kmenových buněk pokožky, a tím zpomaluje její stárnutí. Kyselina hyaluronová v kombinaci s ceramidy zajišťují maximální hydrataci a posilují ochrannou funkci bariéry pleti. Systém rozptylující světlo odráží sluneční paprsky, redukuje vrásky a jemné linky. Pro Váš jasnější a odpočinutý pohled máme tento luxusní oční anti-aging krém v omezeném množství za skvělou cenu!

Cena 2 095 Kč

(běžná cena 2 618 Kč)

Muži pečují o to, co je pro ně důležité: přátelství, obchodní kontakty a svěží mužný vzhled. Proto si dopřávají péči řady Homme Galland. Který muž by nechtěl být rozmazlován? 

PRO NĚJ: Svěží pohled bez tmavých kruhů a váčků. Gel na oční kontury pro muže 905 Maria Galland obsahuje kyselinu hyaluronovou, která zvyšuje zjemňující účinek. Bohatý na kofein, vitamíny a kyselinu hyaluronovou. Má extra rychlý zchlazující efekt. Vyhlazuje pleť, redukuje otoky, tmavé kruhy, zklidňuje podráždění, zpevňuje a zjemňuje okolí očních kontur.
Rozdávejte radost nejen ke Dni otců!

Cena 939 Kč

(k nákupu dárek – miniatura z řady Maria Galland HOME dle vlastního výběru)

TIP PRO VÁS: Chcete aby Vaše oči jen zářily? Vyberte si některé z našich ošetření zaměřených na právě tuto oblast. ZAMĚŘENO NA NI I NA NĚJ.

Akce platí do  konce června 2015 a je platná maximálně na 10 ks od každého druhu.