Tentokrát jsem si přišla do salonu SlimFOX doslova pro záchranu, moji pleť bohužel reaguje na změny teplot souvisejícími s příchodem zimy negativně, objevují se více vrásky, pupínky, zkrátka, bylo nutné situaci řešit. A věděla jsem, že mi paní kosmetička určitě pomůže, ostatně, tak jako vždy!
 
Nejdříve se změřilo diagnostikou, jak moc je moje pleť dehydratovaná. Právě dehydratace často vede k tomu, že pleť “zlobí”. Měřením se ukázalo, že pokožka skutečně dost dehydratovaná je – a podle toho se sestavilo i adekvátní ošetření.
 
ZARUČENÁ HYDRATACE
Úvodem bylo odlíčení a jako vždy hloubkové čištění ultrazvukem. Následně paní kosmetička aplikovala osvědčený glukonolakton ve vrstvách, dále intenzivní regenerační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou. Pak přišla na řadu druhá vrstva hydratačního a vyvažujícího séra Réhydratant – toto sérum pleti dodá potřebnou hydrataci a posílí kožní bariéru pleti. Maska byla opět osvědčená hydro-equlibrant peptides, která pleť intenzivně hydratuje a revitalizuje. Závěrečný krém paní kosmetička zvolila Crème L.
 
SVĚTELNÁ TERAPIE
Navíc po ošetření se pokožka ošetřila modrým PDT světlem – to působí antibakteriálně, podporuje hojení a je ideální na řešení problémů s akné. Je vynikající také na citlivou pleť.
 
A VÝSLEDEK?
Pleť po ošetření vypadala moc pěkně, svěže, čistě. I nyní, s odstupem několika dnů po ošetření, je efekt stále znatelný, je vidět, že pleť dostala, co přesně potřebovala. Opět výborné ošetření!