Francouzská kosmetika byla vždy leaderem ve svém oboru, právě proto pracujeme i s Laboratoires Renophase. Dermo-kosmetikou, která je jedinečnou v této oblasti, a je jediná na světě, která používá vodu ESKA. Jedná se o 100% přírodní pramenitou vodu z kanadského pramenu Eska,  což je nejčistší voda na světě. Následným výzkumem vznikla unikátní voda Surgiva Eska, díky které tyto výrobky zaručují vysokou kožní snášenlivost.

Před rokem, jsme Vám představily ošetření „PEAU NEUVE“s glukonolaktonem, které se stalo na několik měsíců evergreenem mezi ošetřeními.

Dokonale jemná a hydratovaná pleť bez jakéhokoliv podráždění je přesně to, co Vám můžeme doporučit i letos. Ať už máte před dovolenou nebo jste se právě vrátila.

Hlavními aktivními látkami toho ošetření jsou:

  • glukonolakton – který provede šetrnou exfoliaci a účinně hydratuje pleť
  • laminine 5 – který zrychlí obnovu epidermis
  • receptor hydratace CD44 – který aktivuje produkci kyseliny hyaluronové vlastním tělem

Jaký je výsledek ošetření?

  • cílená exfoliace pleti
  • hloubková hydratace
  • zjemnění pleti na dotek
  • zjemnění hlubokých vrásek
  • vyhlazení jemných vrásek a jizviček např. po akné či neštovicích
  • rozjasnění unavené pleti
  • hloubková regenerace pleti

Cena 1 390 Kč*

Objednat se on-line

*ZDARMA k ošetření získáte: krémovou oční masku, barvení i úpravu obočí v hodnotě 379 Kč. Protože víme, že slunce způsobuje stárnutí a mění genetickou informaci pleti využijte 40% slevy na cestovní balení opalovací péče. Detailní informace v nás v salonu.

Markéta F.
Markéta F. kosmetické ošetření s glukonolaktonem

Měla jsem možnost si užít kosmetickou hodinu a půl a to právě ve studiu SlimFOX. Byla to první kosmetická návštěva a byla jsem nadmíru spokojena. Perfektně jsem si odpočinula. Kosmetička Eva přesně věděla co moje pleť potřebuje a nakonec mě nalíčila. Odcházela jsem s pocitem úžasné pleti a ten přetrvává i po týdnu po ošetření. Rozhodně doporučuji všem co váhají zda zajít do tohoto studia, fakt to stojí za to, užít si hodinu jen sama pro sebe s naprostým komfortem a luxusem….. 🙂

Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ kosmetické ošetření s glukonolaktonem

A jaké jsou mé pocity týden po ošetření? Celé ošetření je velmi příjemné a co je důležité, má velký efekt, který je patrný okamžitě. Pleť je velmi hladká, projasněná a viditelně vyživená a hydratovaná. Výsledek vydrží navíc dlouho, pocit dokonalé pleti si tak užijete ještě spoustu dnů. Opravdu vyzkoušejte, za sebe vřele doporučuji! (číst dál)

VÍTE ŽE? 90% viditelných známek stárnutí je způsobeno slunečními paprsky? Slunce nám mění genetickou informaci pleti. Doporučujeme používat ochranné opalovací přípravky v kombinaci s antioxidační péčí o Vaši pleť.

Akce je platná do 31. července 2015.