Nenechte svou pleť v zimě zbytečně trpět ani minutu! S našimi tipy vás mráz a sníh mohou nechat úplně chladnou. Osobně jsme zkoušely a nalezly výrobky, které fungují! Vyberte si u nás to nejlepší pro svou pleť.

CHRAŇTE JI! Skutečným zabijákem pro naši pleť jsou ale náhlé teplotní rozdíly. Při rychlém zahřátí dochází k překrvení, pokožka rudne a následně se začne svědit, štípat nebo se loupe. Stálé výkyvy teplot také způsobují praskání kapilár (žilek v obličeji).

SPRÁVNÁ VÝBAVA. Nesprávně zvolený krém, emulze nebo gel v boji s mrazem nemůže obstát. V tomto období potřebujete krém, který Vaší pleti zaručí vhodnou péči i ochranu. Na babské rady o hydratačních krémech co zamrzají na pleti zapomeňte! Vaše pleť potřebuje silnou hydrataci nejen kvůli suchému vzduchu v interiérech (díky topení a klimatizaci).

TIP: Skvělou volbou na zimu jsou krémy obsahující antioxidanty. Ty mají za úkol zneškodňovat volné radikály a nedovolit, aby pleť trpěla vlivy vnějšího prostředí. Nejlepším řešením pro velmi suchou a citlivou pleť jsou takzvané zimní krémy. Jedná se o silně hydratační produkty, které pokožku vyživují, dodávají pleti vlhkost a navíc zabraňují nepříjemnému pocitu pnutí a zarudnutí.

14A CREME MGDOPORUČUJEME: Vitamínovou a antioxidační sadu séra a krému Reveillance od Bioline-Jatò. Každodenním pomocníkem proti chladu a větru je ochranný krém proti vlivům okolí 14A od Maria Galland s bambuckým, kakaovým máslem a ochranným filtrem SPF 15. Pro tu nejcitlivější pleť včetně té s kuperózou (červené žilky) je vhodný speciální odpočinkový krém 17B pro úlevu pro Vaši pleť (od Maria Galland).  
zimni_14A_MG

HÝČKEJTE SE! Součástí režimu péče by měly být pěstící masky a peeling. Najděte si na sebe čas jednou týdně a dopřejte své pleti odstranění šupinek, nečistot a odumřelých buněk jemným peelingem a následnou vzpruhu v podobě pěstící masky.

66 GommageDOPORUČUJEME: Míváte často šupinky, které na Vás vykouknou hned po nanesení make-upu? Nebo nevzhledné šupinky kolem nosu jako památka na nachlazení? Toto snadno vyřešíte jemným voskovým peelingem 66 s enzymy od Maria Galland. Alternativou je i cukrový peeling s příjemnou vůní od Bioline-Jatò.

TIP: Znásobte regenerační efekt masky a nechte ji působit přes noc (vhodný druh Vám rády doporučíme). Potřebujete pokožku svých rukou dostat zpět do kondice? Používejte stejně jako my balzám na ruce a nehty 24 od Maria Galland. Krásně vstřebává a nezanechá mastný film. Zkuste intenzivní zábal na ruce! U zábalu si stačí pořídit pár bavlněných rukavic a na ruce nanést štědrou vrstvu krému, vzít si rukavice a jít spát.

A CO MAKE-UP? Ani v oblasti líčení se to v zimě neobejde bez potřebných úprav. Vybírejte si raději tekuté make-upy s hydratačními účinky nebo BB krémy.

190_BBDOPORUČUJEME: Přírodní BB krém od Lily Lolo s anti-ageingovým efektem a minerální pigmenty, které zakryjí drobné nedostatky pleti a sjednotí její tón. Chcete hydratační BB krém s solární ochranou? Vyberte si jeden ze 3 odstínů BB krému 190 od Maria Galland s ochranným faktorem SPF 15. Má intenzivní hydratační účinky a pomůže Vám získat perfektní, přirozeně vypadající, rovnoměrně hladkou a zářivou pleť. Zároveň ji zklidňuje, zjemňuje a chrání proti škodlivým vlivům.