V salonu SlimFOX jsem vyzkoušela opět něco nového – tentokrát ošetření pro citlivou, podrážděnou i zcela běžnou pleť – péči s glukonolaktonem. Moje pleť je velmi in-tolerantní a často se s některými typy přípravků nesnese. Proto musím dávat pozor a volit takové přípravky, které jsou pro mě adekvátní. A přesně taková je i péče s glukonolaktonem. Jejím cílem je pleť okamžitě hloubkově hydratovat, viditelně omladit a zjemnit na dotek. Všechny produkty tohoto ošetření jsou vyráběné z vody Eska, což je nejčistší voda na světě.

A co můžete po ošetření očekávat? Okamžitě viditelný výsledek, a to nejen na pohled, ale i na dotek. Nemusíte se zároveň obávat žádných nežádoucích účinků. Glukonolakton absorbuje všechny molekuly vody na sebe, čímž docílíme hydratovanou a zjemněnou pleť.

A jak postupovalo samotné ošetření? Úvodem bylo opět odlíčení čistící bází a tonikem, následovalo vyčištění pleti ultrazvukovou špachtlí, která zbaví pleť všech nečistot. Dále mi paní kosmetička nanesla sérum Polypeptides Bioactifs a na něj aplikovala glukonolakton v několika vrstvách. Po té jsem si užila masku s polypeptidy, kterou jsem už vyzkoušela (minule) a byla jsem s ní skutečně velmi spokojená.  Maska je krásně chladivá a působí velmi příjemně. Po masce následovalo opět sérum s polypeptidy a závěrečný, vyhlazující, hydratační a ochranný krém.

Celé ošetření je velmi příjemné a pleť je po něm viditelně krásnější, hladší, sjednocená a odpočatá!

Míša Salačová u SlimFOX a ošetření s glukonolaktonem od Laboratoires Renophase Paris

Míša Salačová u SlimFOX a ošetření s glukonolaktonem od Laboratoires Renophase Paris