Poslední ošetření v salonu SlimFOX si opravdu nemůžu vynachválit, protože jsem okamžitě viděla velmi evidentní výsledek. A to moc potěší 🙂 .

A co všechno jsem vyzkoušela? Na úvod mi paní kosmetička opět odlíčila pleť mlékem a tonikem na citlivou pleť. V jarním období, kdy je silná pylová sezóna, mám coby alergik mnoho problémů, které se bohužel projevují i exémem v obličeji. Proto nyní musím používat vše velmi šetrné a hypoalergenní. Po odlíčení následoval cukrový peeling a také hloubkové vyčištění pleti ultrazvukovou špachtlí. Vyzkoušela jsem také přístrojové ošetření 3v1 – nejprve mi bylo aplikováno olejové liftingové sérum, kvůli dobré skluznosti během ošetření. Samotné použití přístroje pak zahrnovalo ošetření kolem očí – cílem je zmírnit otoky pod očima, vyhladit jemné vrásky a navodit okamžitý a dlouhotrvající lifting. V obličejových partiích pak přistroj pomůže omladit, vypnout, zpevnit a obnovit pružnost pokožky. Vhodný je pro pleť s prvními známkami stárnutí a také pro povadlé kontury obličeje. Následovalo nanesení masky  Masque Polypeptides Bioactifs  (od Laboratoires Renophase Paris) – jedna se o dermokosmetiku, pracují s ní i estetičtí lékaři. Maska zklidňuje a chrání citlivou i podráženou pleť. Je velmi příjemná na kůži, působí chladivým dojmem. 

Na úplný závěr mi pak paní kosmetička nanesla krém s polypeptidy – Creme Polypeptides Bioactifs. Musím říct, že celé ošetření bylo úžasně  – velmi příjemné, každou jeho část jsem si vyloženě užívala, a to včetně přístrojového ošetření, které působilo jako jemná masáž celého obličeje. Navíc jak už jsem zmínila výše, výsledek byl opravdu patrný okamžitě – a to nejen z mého vlastního pocitu, ale byl také viditelný. Pleť působila velmi svěže, odpočatě. Na dotek byla velmi jemná, hladká a ucelená.

Opravdu doporučuji, za mě určitě TOP ošetření!

ošetření s polypetidovou maskou (Míša Salačová) u SlimFOX