Thalasso Mille je odpovědí na známky měnící se krásy naší pleti. Pro pleť věčně mladou, pružnou a dokonale hydratovanou. Ošetření s jedinečným výsledkem, které je poctou pro ty nejnáročnější ženy. Protivrásková péče určená pro ženy 40+ jako jasná odpověď na všechny známky stárnutí. Dokonalá relaxace s ošetřením Thalasso Mille pod maskou na bázi alginátu a modrou spirulínou, plnou proteinů, aminokyselin, aloe vera a výtažků z chrpy, lípy, mimózy či světlíku lékařského. Ošetření obsahuje výhradně produkty z luxusní řady Mille s TOP•C™ komplexem*, které cíleně potlačují 6 známek stárnutí (vrásky, ztráta pevnosti, ztráta elasticity, zpomalení regenerace pleti, ztráta vitality, dehydratace).

Cena 1 990 Kč

Objednat se on-line

K ošetření získáte poukaz na nákup domácí péče v hodnotě 400 Kč.

Michaela S.
Michaela S. ošetření THALASSO MILLE
Salon SlimFOX znám již dlouho a přesto, že žiji v Praze, při návštěvě Brna je moji pravidelnou zastávkou. Když přicházím do SlimFOXu, mám pocit, že se má pleť podobá sušené švestce. Bez jasu, hydratace, se známkami únavy. Po hodině a půl však odcházím jako znovuzrozená. Thalasso Mille je ošetření nadupané vším, co moje pleť potřebuje. Efekt je viditelný hned a hlavně se cítím dobře a výsledek vidím i několik dní po něm. Abych si efekt prodloužila, nakoupila jsem si i domácí péči. Takže pokud hledáte opravdu účinné ošetření, mějte se ráda a dopřejte pleti koktejl hydratace a zpevnění. 

ZAJÍMAVOST *TOP•C™ KOMPLEX – EXKLUZIVNÍ PROTIVRÁSKOVÁ INOVACE:

  • White Truffle (Bílý lanýž, neboli “White Diamond” Bílý diamant). Bohatý na aminokyseliny, minerály, stopové prvky a deriváty cukru. Chrání pleť před nepříznivými vnějšími vlivy a udržuje úroveň vlhkosti v pleti.
  • Gold (Zlato) – Zapouzdřené mikro-kapsle čistého 24-karátového zlata. Udržuje mladost pleti a obnovuje jasnost pleti. Její světlo odrážecí síla odhaluje pleť zářící krásou.
  • Anti-ageing peptide (peptidy proti stárnutí). Zvyšuje produkci kolagenu a fibronektinu. Zvyšuje hustotu kolagenu, pleť je pevnější a pružnější. Zvyšuje syntézu kyseliny hyaluronové. Podporuje soudržnost a obnovu buněk.
  • Cell Activator (aktivátor buněk) – Pomáhá stárnoucím buňkám chovat se jako mladé buňky. Udržuje funkci struktury buněk. Chrání životnost buněk. Byl oceněn Nobelovou cenou za medicínu v roce 2011, pro výzkum v oblasti telomer a jeho úlohu v ochraně DNA.

KOMBINUJTE TOTO OŠETŘENÍ S MASKOU 1032 NA DEKOLT! Díky protivráskové masce bude Váš dekolt oslnivě krásný v méně než 1032 vteřinách. Vysoce koncentrované antioxidanty, které obsahují výtažky z mangostany „královny ovoce“ chrání delikátní krásu pleti, zatímco výtažky z kdouloně, symbolu lásky a krásy, dodávají do pleti vitamíny a minerály. Společně se speciálním bio enzymem ze zelené řasy vytváří vysoce efektivní aktivátor, který posiluje a stimuluje pleť a sjednocenost dekoltu. Protivráskové peptidy snižují viditelnost vrásek a stimulují přirozenou produkci kolagenu. Strie jsou redukovány a pleť je zpevněná a získává novou pružnost. Buněčná struktura je zlepšena a pleť je hydratovaná. Dekolt je hedvábný na dotek a na pohled krásný. Cena 490 Kč (běžná cena 860 Kč).

Akce je platná do 30.4. 2018.