Zpevnění povadlé kůže na zadečku nebo nohou za 30 minut ? Hladká pokožka, nožky a zadeček bez stop pomerančové kůže, zpevněné kontury těla. Kdo by si právě toto před nastávajícím létem nepřál?

Co je celulitida? jedná se o degenerativní změny podkožního tukového vaziva v specifických tělesných partiích. Úzce souvisí s působením ženských pohlavních hormonů, postihuje v 90% ženy. Zhoršení projevů celulitidy dochází hlavně v pubertě, těhotenství a klimakteriu.

Co ji způsobuje? Nedostatek pohybu, poruchy cirkulace krve a lymfy, velké množství toxinů v těle, nezdravá životospráva, špatné stravovací návyky, pokles produkce kolagenu, hormonální vlivy a dědičnost.

Tělový chemický peeling s obsahem kyseliny glykolové (70 %) svým účinkem podporuje drenážní funkci kůže a dosahuje tak obnovení její elasticity. Tělový peeling aneb jak efektivně a rychle zatočit s celulitidou a striemi.

V oblasti profesionální dermatologické péče nabízí tato značka (Laboratoires Renophase Paris) peelingy zcela nové generace. Své inovace zakládá na výzkumu buněčné regenerace a kožní tolerance. Výsledkem ošetření je významně potlačená celulitida, kůže je vypnutá a zpevněná.

Ošetření je vhodné pro kůži, která vykazuje známky celulitidy nebo strií, hodí se také jako podpůrná péče po zákrocích plastické chirurgie.

Cena 1 250 Kč

Cena za 1 ošetření vybrané partie.

Objednat se on-line

 

DOKAŽTE NÁM, ŽE TO MYSLÍTE VÁŽNĚ A MY VÁM DÁME DÁREK! Balíček zeštíhlující péče na doma, který obsahuje: exfoliační peeling 2×40 ml, redukční sérum 3×10 ml, vyživující emulze 50 ml – ZDARMA při zakoupení kúry ošetření.
 CÍLENÁ PÉČE PROTI CELULITIDĚ V KÚŘE: 4+1 peeling ZDARMA + balíček zeštíhlující tělové péče v hodnotě 1 050 Kč. (benefit v hodnotě 2 300 Kč)
CHCETE RYCHLEJŠÍ VÝSLEDEK? Nebo jste jen jako každá správná žena nedočkavá? Kombinujte efektivní peeling s pokročilým ošetřením 3v1 nebo kavitací. Tato kombinace = efektivní řešení pomerančové kůže.

Petra J.
Petra J. tělový chemický peeling od Laboratoires RENOPHASE

S výsledkem ošetření chemickým tělovým peelingem jsem velmi spokojená. Výsledek je okamžitě znát, pokožka je viditelně pevnější, strie nejsou tolik viditelné a samotné ošetření trvá v porovnání s ostatními velmi krátce, takže je vhodná pro lidi, kteří trochu válčí s časem. Pro mě osobně je velmi příjemné a řekla bych že z ošetření modelujících postavu nejoblíbenější.

VÍTE JAKÁ JSOU STADIA CELULITIDY?

1.stupeň – najdeme u téměř u každé ženy. Viditelné projevy nerovností a drobných neskonalostí jsou patrné jen při kompresivním testu. Nevyžaduje žádné ošetření a každé ženě s tímto nálezem lze jen blahopřát. 2. stupeň – drobné nerovnosti, které se vyskytují nejčastěji na vnější straně stehen a jsou viditelné i bez kompresivního testu – při napnutí svalů, sezení či bočním světle. Toto stádium se někdy nazývá jako „manekýnské“ – viditelné v ostrém světle přehlídkového mola. 3. stupeň – nerovnosti viditelné vždy, bez ohledu na osvětlení. Toto stádium již vyžaduje přesně cílenou komplexní péči. 4. stupeň – jedná se o hrubé projevy často v kombinaci s otoky, bolestivostí či monstrózním zvětšením tkáně.

NEJSTE V TOM SAMA – VÍTE ŽE? 95% žen starších 16 let má celulitidu? Zdroj: Syneron Medical Ltd. 

Akce je platná od 1.6.2014-31.7.2014