3. květen 2021: Ráno jako každé jiné. Ráno jako každé jiné? Podívejte se na oblohu a nadechněte se. Je jasné, že dnes bude vše jinak. Dnes pravděpodobně vybouchnou všechny sociální sítě. S fotkami konečně dokonalých účesů bez odrostů, pěstěné pleti, dokonalým symetrickým obočím, upravených nehtů a nohou bez ztvrdlých pat, které ještě včera trhaly i ponožky. Máme velkou radost, že jsme tu zase pro Vás! 

 

AKCE K ZNOVUOTEVŘENÍ SALONU

Ošetření s glukonolaktonem je náš salónní bestseller. Přišli jsme s ním jako první v ČR a jeho obliba ani po letech neklesá. Má velmi efektní výsledky a vzhledem k širokým variantám ošetření jej dokážeme cíleně aplikovat každému klientovi na míru.

 

Hloubková hydratace pleti s dokonalým zjemněním a perfektním efektem. Ošetření má mnoho variant (36), můžeme je přizpůsobit pro každý typ pleti. Detailní informace (číst dál..).

 

Cena 1 900 Kč + ZDARMA maska na oční okolí s nanovlákny

Chci si vybrat termín on-line

 

 CO JE TO GLUKONOLAKTON? Glukotonolakton je polyhydroxy kyselina (PHA) přirozeně se vyskytující v kůži, má silné anti-agingové účinky bez podráždění a je vhodná i pro osoby s klinicky citlivou pletí, rosaceou nebo po kosmetickém zákroku. Glukonolakton jako antioxidant inhibuje elastázu, enzym degradující elastinová vlákna, a tím napomáhá zachování zdravé tkáně a udržení mladistvé elasticity pleti. Glukonolakton posiluje funkci kožní bariéry, snižuje citlivost na dráždivé látky a zarudnutí kůže v průběhu času. Glukonolakton nezvyšuje citlivost na sluneční záření. 

VYBEREME VÁM VHODNOU PÉČI NA DOMA

Víte, že každý z nás je ze 70% odpovědný za své stárnutí? Pouze jednu třetinu tvoří genetické faktory. Zbylé dvě třetiny závisí na našem životním stylu. Krásná pleť je o spolupráci, my odvedeme tu svou při pravidelné měsíční péči, zbytek je už na vaší každodenní péči ráno a večer, den za dnem. Proto je víc než vhodné používat produkty, které jsou se salónní péčí v synergii.

Tato akce je platná na ošetření realizovaná do 31.května 2021.