Chcete zpevněná stehna, bříško či paže do plavek? Je čas na tom začít pracovat! Ošetření tělovým peelingem Renophase, zaměřené na cílené zpevnění pokožky nohou či paží v kombinaci s tripolární radiofrekvencí. Díky inovativnímu složení tělových peelingů Renophase dokážeme během hodinky krásně zjemnit, prozářit a zpevnit pokožku těla. Peeling má celkem 5 kroků + ošetření tripolární radiofrekvencí a jejich výsledkem budete nadšena!

Toto ošetření účinkem podporuje drenážní funkci kůže a dosahuje tak obnovení její elasticity. Tělový peeling aneb jak efektivně zpevnit pokožku. Cílevědomé klientky zvýhodníme! Při platbě celé kúry (4 ošetření) najednou od nás získáte 50% slevu na tělovou péči od Renophase.

Cena 1 990 Kč

(běžná cena 2 490 Kč)

 

POSTUP OŠETŘENÍ:
  • Aplikaci exfoliačního gelu GEL EXFOLIANT NETTOYANT CORPS, který funguje i jako posilovač buněk. Saténově hebký čistící gel bez mýdla který, odstraňuje nedokonalosti a nerovnosti pokožky. Zlepšuje její přirozenou obnovu, kůže se stává dokonale hladkou a sametově jemnou na dotek. Cílem je zvýšit kožní odezvu a aktivovat buněčnou obnovu.
  • PEELING BODY RENEWAL s obsahem kyseliny mléčné, genisteinem a glukonolaktonem. Během 12 minutového působení nastartujeme obnovu buněk, kůži dokonale hydratujeme a zjemníme stratum corneum. Ošetřovaná část těla je díky stimulaci buněčného metabolizmu pro zvýšení účinků tohoto ošetření. Má antioxidační účinek a působí na mimobuněčné médium, po smytí je pokožka neuvěřitelně jemná na dotek.
  • Další krok ošetření zvyšuje úroveň buněčné odezvy pomocí CHRONODIFFUSION RENEW-FIRM, postupné uvolňování díky kterému je krok za krokem viditelně obnovována pokožka. Chronodifuze obsahuje escin, pupečník asijský a hexapeptid 8. S cíleným okysličováním se zvyšuje výživa buněk a zpevňuje pokožka. Ošetřovaná oblast je krásně vypnutá a její textura změněná.
  • Zesílení efektu díky REGENERATIV BOOSTER, který omlazuje, podporuje restrukturalizaci ošetřené oblasti a hydratuje ji. Booster stimuluje hormon mládí KlothoKlóthó byla jedna ze tří Moir, dcer bohyně osudové nutnosti Ananké. V našich končinách bývají Moiry připodobňovány k Sudičkám. Moiry prý znají všechna tajemství. Spíše než určovat osud lidí, je jejich posláním nad nimi bdít. Klóthó nám nit života začne spřádat, Lachenis ji svinuje aby se nit nezacuchala a Antropos ji přestřihuje. Vědci při objevení genu, který zabraňuje stárnutí sáhli po jménu Klóthó. Hormon mládí nese tedy jméno po řecké bohyni, která „předla nit života“. a obsahuje glykosaminoglykany. V tomto kroku dochází k drenáži tekutin a okysličení, má antioxidační účinek. Postupně dochází k přeměně kvality kůže, její textury, hustoty a hydratace. Necháme 10 minut působit, má výrazně omlazující efekt.
  • Ošetření tripolární radiofrekvencí v délce 20 minut. Při ošetření dochází k zahřívání kolagenových vláken. Ta se smršťují, což je okamžitě viditelné jako vypnutí pokožky. Zároveň se stimuluje tvorba nového kolagenu a díky tomu  je zaručen dlouhodobý efekt ošetření. Tripolární technologie násobí efekty bipolární radiofrekvenční energie využitím jedinečného systému ovládání toku energie mezi třemi elektrodami. Tato technologie nevyužívá žádný druh světla, je tedy možné přístroj použít pro ošetření všech druhů i fototypů pleti a to celoročně. Výsledkem je viditelně pevnější a pružnější pokožka. Dochází ke znatelnému zmírnění projevů celulitidy, redukci objemu, modelaci postavy a celkové tonizaci pokožky.
  • Aplikace závěrečného liftingového omlazujícího krému CRÈME RENEW-FIRM, který zvyšuje pevnost pokožky. Zvyšuje rychlost produkce elastinu k dosažení trvalé elasticity.
  • Nejčastěji ošetřovanou oblastí jsou paže, břicho a stehna

TIP PRO VÁS: Pro dokonalý finální efekt doporučujeme na domácí péči čistící gel v kombinaci s omlazujícím tělovým krémem.

 
Délka jednoho ošetření je přibližně 60 minut, 1 kúra = 4 ošetření v týdenním intervalu. Rezervujte si celou kúru 4 ošetření najednou, tím zajistíte dodržení ideálního intervalu mezi návštěvami. Děkujeme.
Akce je platná od 1.6. do 30.6.2019 a platí do vyprodání.