Milujete moře a ráda se tam vracíte? Asociují Vám vůně vzpomínky? A chcete se přenést z chladného Brna zpět na svou oblíbenou pláž? Pokud jste si alespoň jednou odpověděla ano, tak bude toto ošetření pro Vás jako stvořené. Péče s maskou typu Thalasso (s obsahem mořských řas), která revitalizuje, hydratuje a smázne všechny stopy po únavě. Výsledek zefektivníme ještě alginátovou maskou na oční okolí (také z mořských řas). Budete jako znovuzrozená, přesně jako když se vrátíte z dovolené.

Využívá především výtažky z mořských řas, které jsou energeticky nejvýznamnější rostlinou na Zemi. Mořské řasy rostou v různých hloubkách, a mají proto i různé vlastnosti. Mikro-řasy zvyšují chod metabolismu a napravují přetíženou pleť. Obsahují minerální látky, stopové prvky, vitaminy a enzymy, mají výbornou schopnost odbourávat těžké kovy a řadu dalších výhod.

Ošetření Thalasso

Ošetření obsahuje: odlíčení pleti čistícím mlékem 61 s výtažky z měsíčku. Jedinečný relaxační odličovací rituál. Tonizace hedvábným tonikem 64, gelová textura bez alkoholu se svěží vůní květin. Jemná enzymatická exfoliace 66 pro projasněnou a prozářenou pleť, šetrné čištění pleti ultrazvukem, aplikace ULTIM´BOOST dle potřeb Vaší pleti. Koncentráty jsou bohaté na silné aktivní složky. Masáž MG modelage, aplikace alginátové masky založené na mořských řasách Thalasso 30A XXL+7C na obličej, krk a dekolt, doplnění masky v oblasti dekoltu krémovou pěstící maskou podle typu pleti, tonizace hedvábným tonikem 64, nanesení závěrečného krému podle typu pleti a oční krém Mille 1020, doba ošetření přibližně 90 minut. Navíc ZDARMA alginátovou oční masku v hodnotě 650 Kč.

VARIANTY OŠETŘENÍ:

  • Thalasso hydratace 2 080 Kč
  • Thalasso pro citlivou pleť 2 080 Kč
  • Thalasso pro projasnění pleti 2 080 Kč
  • Thalasso Clarity 2 080 Kč
  • Thalasso liftingová péče (40+) 2 180 Kč
  • Thalasso Mille  (50+) 2 350 Kč

Ošetření můžete doplnit o barvení řas či obočí a epilace v oblasti obličeje (horní ret, obočí).

 

Cena od 2 080 Kč

+ ZDARMA oční maska Thalasso (ušetříte 650 Kč)

Objednat se on-line

Michaela S.
Michaela S. ošetření THALASSO MILLE
Salon SlimFOX znám již dlouho a přesto, že žiji v Praze, při návštěvě Brna je moji pravidelnou zastávkou. Když přicházím do SlimFOXu, mám pocit, že se má pleť podobá sušené švestce. Bez jasu, hydratace, se známkami únavy. Po hodině a půl však odcházím jako znovuzrozená. Thalasso Mille je ošetření nadupané vším, co moje pleť potřebuje. Efekt je viditelný hned a hlavně se cítím dobře a výsledek vidím i několik dní po něm. Abych si efekt prodloužila, nakoupila jsem si i domácí péči. Takže pokud hledáte opravdu účinné ošetření, mějte se ráda a dopřejte pleti koktejl hydratace a zpevnění. 

PROČ JE OČNÍ MASKA THALASSO TAK ÚŽASNÁ? Maska je vyrobena z vysoce kvalitních minerálních pudrů z mikročástic (92%) a je bohatá na jíl a stopové prvky. Regeneruje neokysličenou pleť a chrání před volnými radikály. Podporuje buněčnou aktivitu a funkčnost kolagenu a posiluje buňky. Maska se míchá s aktivátorem, který je obohacený o jemné synergické rostliny se zjemňujícími a aktivními látkami. Obsahuje výtažky z chrpy, lípy, mimózy a světlíku lékařského. 

Akce je platná od 1.3.-30.4.2020.