Stejně jako před rokem, tak i nyní představujeme limitovanou edici ošetření od Maria Galland. Ošetření založené na jedinečné limitované variantě pleťové esence, kterou v synergickém efektu doplňuje i maska. Letošní limitované ošetření je ve znamení božského rozjasnění pleti s pivoňkou. 

Ošetření, které probudí pleť do krásy a zdůrazní přirozeně zdravou podobu Vaší pleti. Díky extraktu z pivoňky bude Vaše pleť krásně zářit a v kombinaci se skvělou maskou pleť získá účinné látky které nezbytně potřebuje. Vaše pleť bude zářit jako po návratu z dlouhé dovolené!

AKTIVNÍ LÁTKY ESENCE & MASKA:

  • rozjasňující booster – extrakt z pivoňky stimuluje aktivitu pleti, díky kterému je božsky zářivá
  • svěžest a hydratace – 4-molekulární kyselina hyaluronová, která udržuje dokonalou hydrataci
  • harmonizovaná pleť – komplex pivoňky, lotosového květu a jojobového oleje zklidní každou pleť a brání dehydrataci v úrovni epidermis
  • extrakt z kořene pivoňky – stimuluje aktivitu pleti, má rozjasňující efekt a zklidňující účinek
  • vitamín B3 – pro jemnější, jasnější a hladší pleť a jako prevence hyperpigmentací
  • olej z pšeničných klíčků obsahuje vysoké množství vitaminu E, který chrání buňky před oxidačním stresem, má i vysoký obsah omega-3 mastných kyselin
  • tapioka a kukuřičný škrob pomáhá zklidnění pleti a absorpci přebytečného mazu z pleti
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, blogerka
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, blogerka limitovaná edice ošetření s pivoňkou

Hned po aplikaci krému jsem si sáhla na obličej a zcela upřímně, už jen podle dotyku jsem svou pleť ani nepoznávala, jak byla krásně jemná, hebká a hladká. I na pohled pokožka vypadá krásně, svěže, sjednoceně – zkrátka, zdravě. Přesně, jak se mi to líbí. ?(číst dál)

Ošetření obsahuje: odlíčení pleti, hloubkové čištění s ikonickou maskou 2, která  obsahuje čistící kaolin, který pomáhá vstřebávat a odstraňovat nečistoty. Posilující jahodový extrakt odstraňuje přebytečný kožní maz a stahuje póry. Čištění je doplněno peelingem 41 s jemnými mikro-částečkami, které dokonale odstraní odumřelé buňky z pleti. Hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle, aplikace esence s pivoňkou, následné nanesení masky pro sjednocenou a svěží pleť. Po smytí masky následuje závěrečná péče v podobě luxusního očního krému Mille 1020, krému podle typu pleti a lehkého primeru 22J se stabilizovaným vitamínem C a solární ochranou. Během ošetření Vám upravíme obočí voskem Lycon a zvýrazníme je barvením. Délka ošetření 60 minut.

Cena 1 190 Kč

(běžná cena 1 490 Kč)

Objednat se on-line

 

PIVOŇKA V TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNĚ: Nejenom, že je známá jako krásná květina s úžasnou vůní, Paeonia Lactiflora je také známá svými kořeny a jejich výjimečnými vlastnostmi. Pivoňka je někdy nazývána jako červená nebo bílá. Což nekoresponduje s barvou květiny, jelikož jsou růžové, červené, fialové nebo bílé ale název je spojený právě s barvou kořenů. Kořeny Paeonia Lactiflora se podle tradiční čínské medicíny používají k vyživení krve a stlačení jaterního jangu. Potlačení hyperpigmentací, kterým se právě někdy říká jaterní skvrny. Extrakt z kořene pivoňky podle TČM i doplňuje slezinu a přeměňuje vlhkost a tiší bolesti. Praktici TČM ji doporučují (společně s dalšími bylinami) i na poruchy menstruace, nespavost, bolesti na hrudi, noční pocení, podrážděnost, bolesti hlavy, zarudnutí očí či vyčerpanost.

ZAJÍMAVOST: Paeonia lactiflora je původem ze střední a východní Asie. Ve své domovině v Číně, ve starověkém Řecku a později ve středověku i po celé Evropě byly využívány jako léčivé rostliny (květy i kořeny) i k výrobě barviv či parfémů. Jejich pěstováním a šlechtěním jako okrasných rostlin se začali zabývat jako první již před více než 1500 lety zahradníci v Číně. Pivoňky tehdy byly oblíbenými rostlinami čínských císařů, a protože krásou i popularitou mohly směle soupeřit s královnami květin, začalo se jim říkat růže bez trnů. Postupně si získávaly své místo i v zahradách mírného podnebního pásu po celém světě. Dřevité druhy pivoněk se dožívají často i přes 100 let. Ve své domovině, v Číně, existují i nádherné exempláře dřevitých pivoněk staré několik set let.

Snížená cena platí jen do vyprodání.