Dnes jsem v kosmetickém salonu SlimFOX vyzkoušela horkou novinku – limitované “rozjasňující ošetření s pivoňkou”. A mít krásnou, zářivou pleť? To chceme přece úplně všechny, že, dámy? 🙂  Co si pod pojmem “rozjasněné pleti” vlastně představit? V první řadě, hezký a zdravý vzhled pleti, pleť čistou, hladkou, bez známek únavy, nebo dehydratace. Zkrátka – jasná pleť = zdravá a krásná pleť. A přesně takový je i cíl tohoto ošetření, které, nutno dodat, je naprosto úžasné.
 
TADY JSOU MOJE DOJMY!
Celé ošetření je nesmírně příjemné – a také, voňavé. Opravdu, po celou dobu se zahalíte do jemné, pivoňkové vůně, která potěší Vaše smysly. Všechny použité produkty obsahují spoustu účinných látek – extrakty z pivoňky, z lotosového květu, kyselinu hyalurovnou, jojobový olej, vitamín B3, nebo olej z pšeničných klíčků.
Úvodem ošetření bylo opět odlíčení pleti, následovalo hloubkové čištění pleti s ikonickou maskou 2, která obsahuje čistící kaolin – dokonale absorbuje všechny nečistoty. Tím ale čištění pleti nekončí – druhou částí je peeling 41 s jemnými mikročástečkami, který odstraní odumřelé buňky. Nechybí ani mé oblíbené čištění ultrazvukovou špachtlí – pleť se tedy vyčistí naprosto dokonale.
Následně paní kosmetička nanesla pivoňkovou esenci – klíčový produkt celého tohoto ošetření. Esence nádherně, květinově voní a na pleti je velice příjemná. Nechybí ani maska – ta je jemná, krémová a opět krásně voní. Maska má projasňující účinek. Na oční okolí, které mě trápí, nanesla paní kosmetička speciální oční masku
Maska se nechala působit 10 minutek, závěrem pak byl krém – stanovený dle typu pleti.
 
A MOJE DOJMY PO OŠETŘENÍ?
Hned po aplikaci krému jsem si sáhla na obličej a zcela upřímně, už jen podle dotyku jsem svou pleť ani nepoznávala, jak byla krásně jemná, hebká a hladká. I na pohled pokožka vypadá krásně, svěže, sjednoceně – zkrátka, zdravě. Přesně, jak se mi to líbí. 🙂