Ošetření, které umí s pletí malé zázraky! Máme klientky, které už nechtějí (pro ten úžasný výsledek) o jiném ošetření ani slyšet.


CO MŮŽETE OČEKÁVAT:

  • viditelně zlepšuje stav pleti
  • buněčná obnova pleti
  • efekt omlazení
  • zpevnění pleti
  • výsledný efekt je pleť, která je mladší, jemnější a jasnější
  • nová metoda ošetření na bázi hloubkové buněčné regenerace

Buněčná obnova pleti: základem ošetření buněčné dlouhověkosti je Klotho (aktivátor hormonu mládí): Klotho je aktivní látka s mnoha efekty – silný antioxidant, kontroluje přirozený intracelulární obranný mechanismus, chrání tedy buňky, reguluje proces stárnutí a podporuje lepší zdraví. Nicméně několik vědeckých studií prokázalo, že hladina klotha je ovlivněna stresem a postupně klesá. Ošetření se skládá ze 4 kroků, které musí být zakončené světelnou terapií, u nás používáme PDT světlo. Výhodou ošetření je, že lze provádět celoročně. Výsledný efekt podpoříte používáním doporučené péče na den i noc.


Michaela Salačová

Pleti toto ošetření neuvěřitelně prospělo, přesvědčila jsem se o tom na vlastní oči. Pleť byla opravdu nesmírně pružná, hladká, drobné vrásky nebyly tak patrné. Co je skvělé, tak moje pokožka je stále krásná, i 7. den po ošetřeníUrčitě doporučuji vyzkoušet! (číst dál)

Míša Salačová, blogerka


ZVÝHODNĚNÍ MĚSÍCE: K variantě ošetření KOMPLET (obličej, krk i dekolt) získáte ZDARMA barvení obočí, úpravu obočí a horního rtu voskem Lycon a masku na oční okolí s nanovlákny v celkové hodnotě 820 Kč.


Akce je platná od 1.2.2023 do 28.2.2023.