Tento podzim je trošku jiný než ty předešlé. Letos se víc než jiná léta těšíme na „peelingovou sezónu“. Představíme Vám inovované chemické peelingy od Laboratoires Renophase. Lepší a intenzivnější než kdykoliv předtím! Chemické peelingy v synergickém spojení s fototerapií dává zcela nový rozměr obnově a omlazení pleti. 

Laboratoires Renophase přináší na různé problémy různé druhy peelingů. Který chemický peeling si vybrat?

  • Potřebujete rozjasnit, máte pocit, že Vaše pleť ztratila jiskru? Nebo Vás trápí vrásky? Pak je pro Vás stvořený chemický peeling GLOW PEEL s fototerapií! Staňte se oslnivou a neodolatelnou jako filmová hvězda!
  • Pro ty z Vás, které trápí akné, opakovaně zanícená místa či zhoršený stav pleti (např. po vysazení antikoncepce) máme variantu chemického peelingu na tyto problémy – ß-HYDROXY s fototerapií. Peeling je bakteriostatický a má protizánětlivé účinky, přispívá k regulaci mazu.

Cena za ošetření 2 390 Kč

Chci si najít termín!

Výsledný efekt závisí na dodržení kompletní kúry ošetření. Minimální počet ošetření jsou tři, doporučujeme 3-6 ošetření v kúře v intervalu 7 – 14 dnů. Tato nabídka nezahrnuje protizánětlivý, vysoce antioxidační krém, který zklidňuje, hydratuje a chrání citlivou a podrážděnou pleť na několik následujících dnů po ošetření v hodnotě 300 Kč – ten si zakoupíte po ošetření.

ZAJÍMAVOST: Procedura PhotoReveal u tohoto typu peelingu ve spojení s červeným světlem je vhodná k omlazení a probuzení unavené ochablé pleti. Rozvíjí a stimuluje aktivitu mitochondrií, protetickou syntézu a celkové zlepšení funkcí s pomocí genu Klotho. Je to velký technologický pokrok, který je úplně poprvé schopný stimulovat Klotho – hormon mládí. PhotoReveal progresivně nastoluje optimální rovnováhu pleti, zvyšuje její odolnost vůči stresu a optimalizuje délku buněčné dlouhověkosti. Faktor buněčné dlouhověkosti. Byl objeven relativně nedávno, zvyšuje buněčnou odolnost vůči oxidačnímu stresu a podporuje SOD – Superoxid dismutázu – volný radikál, který chrání buňky. Obecně lze říci, že míra hormonu Klotho klesá nepřímo úměrně stresu. Studie na 800 případech dokázala, že vysoká hodnota Klotho hormonu úzce souvisí s dlouhověkostí. Nabízí se také metoda, při níž tento hormon slouží jako ukazatel stárnutí.

KONTRAINDIKACE: Těhotenství, aktivní herpes, ekzém, bradavice, radioterapie, léčba isotretinoinem, péče s esenciálními oleji, mechanická exfoliace, čerstvé ošetření laserem, čerstvá epilace elektrickým strojkem, velmi podrážděná pleť, řezné ranky, popáleniny.

PŘED OŠETŘENÍM se 3 týdny vyvarujte: opalování, použití samoopalovacích krémů, exfoliantů, laserové ošetření, mikrodermabraze, výplně. Po ošetření: bez omezení pro dobu 3 týdnů používejte pravidelně kvalitní solární ochranu.