LIMITOVANÁ EDICE OŠETŘENÍ S DIAMANTY

Exkluzivní luxusní ošetření s diamanty zaměřené pro omlazení pleti, rozjasnění a lifting. Dokonalý efekt díky limitované edici ošetření od Maria Galland. Limitovaná verze diamantové esence 008 doplňuje legendární metodu mozaiky. 

  • LIFTING – diamantový komplex vyhlazuje texturu pleti, zpevňuje ji a pozvedá!
  • ANTI-AGING – výtažek z jasmínu a plesnivce alpského vytváří a podporuje ochranu pleti, blokuje volné radikály (ty jsou z 80% zodpovědné za projevy stárnutí) a zklidňuje pleť
  • REDUKCE VRÁSEK – trimolekulární kyselina hyaluronová vyplní pleť, dodá hydrataci a podporuje tvorbu kolagenu a elastinu

Ošetření s diamanty obsahuje: odlíčení pleti a exfoliaci ve dvou úrovních, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, aplikaci luxusní esence s diamanty, masáž, nanesení diamantové masky pro vyhlazenou a omlazenou pleť na bázi alginátu, závěrečný krém.

CENA 1 499 KČ (2 660 KČ)
VYPRODÁNO!

Chci si najít termín!

Pokračujte v dokonalém efektu diamantů i doma! K tomuto ošetření získáte slevu 25% na nákup esence 008 s diamantovým komplexem. Zažijte diamantový lifting každý den!

Michaela Salačová, Miss ČR, blogerka, modelka a dýdžejka
Michaela Salačová, Miss ČR, blogerka, modelka a dýdžejka ošetření s diamanty
 Upřímně, ani jsem nečekala, že je možné tak výrazně zlepšit celkový stav pleti, a to opravdu na dlouhou dobu. Pokud si chcete dopřát skutečně to nejlepší, toto ošetření Vám vřele doporučuji. Přečtěte si celou recenzi!

Akce platí jen do vyprodání zásob, nedoporučujeme otálet. Máme k dispozici méně ošetření než bychom si přály.