V salonu SlimFOX jsem při své poslední návštěva vyzkoušela naprosto exkluzivní a jedinečné ošetření s diamanty! A výsledek byl skutečně  božský – upřímně, ani jsem nečekala, že je možné tak výrazně zlepšit celkový stav pleti, a to opravdu na dlouhou dobu. Pokud si chcete dopřát skutečně to nejlepší, toto ošetření Vám vřele doporučuji.  A jak probíhalo? Tady je moje recenze!

 
OŠETŘENÍ KROK ZA KROKEM
Úvodem bylo jako vždy odlíčení pleti – mlékem 61 a také exfoliace jemným peelingem 41. Následovalo hloubkové čištění jemnou krémovou maskou 2 s kaolinem – právě tato složka pleť skvěle vyčistí. Maska obsahuje také jahodový extrakt, který redukuje maz a stahuje póry. Paní kosmetička mi také vyčistila pleť ultrazvukem – i to je důležitou součástí každého ošetření.

 
Nyní už přišly na řadu diamanty:) Na pleť se nanesla pleťová esence 008, která právě diamanty obsahuje a také esence 007 na oční okolí. Moc jsem si užila také zpevňující masáž obličeje a dekoltu. Důležitou součástí tohoto ošetření je také maska, rovněž s obsahem diamantů, pro hezky pevnou a zároveň omlazenou pokožku. Závěrem bylo nanesení krému 5A pro buněčné omlazení pleti.

 
Pleť byla už hned po ošetření opravdu úžasná. Jemná, svěží, hydratovaná, příjemná na dotek. Co mě ovšem velice mile překvapilo – efekt tohoto ošetření jsem pozorovala i následující dny. Celkově nebyly tolik patrné vrásky – a to i na mých hodně problematických očních partiích. Pleť je i nyní, skoro měsíc po ošetření krásná, čistá, absolutně bez jediného problému.

Za mě opravdu to nejlepší ošetření, které jsem kdy ve SlimFOXu vyzkoušela!
diamanty