Vámi tolik oblíbené a vyhledávané produkty z řady Lifting Code v různých kombinacích s atraktivní cenou. Zkrášluje rysy obličeje a krku, vypíná, vyplňuje a vyhlazuje pleť všemi směry. Účinně působí a předchází stárnutí pleti. Neobsahuje parabeny a účinnost produktů je klinicky testována. Řada Lifting Code získala ocenění produkt vysoké kvality na výstavě WORLD OF BEAUTY & SPA 2012.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ PRODUKT: Bio-revitalizační koncentrované sérum Lifting Code s okamžitým účinkem vyplnění, které se váže ke středu vrásky, vyplňuje ji a pleť okamžitě tvaruje a činí ji hladkou, pružnou a vláčnou 30 ml, cena 1 640 Kč (běžná cena 2 142 Kč).

PRAKTICKÁ SADA: jemný hydratační krém s liftingovým komplexem a s výtažky z antarktických řas se zjemňujícími a tvarujícími vlastnostmi. Dodává pleti oporu a hutnost, obnovuje obrys obličeje 50 ml + krém kolem očí a rtů, který zvýrazňuje kontury rtů, přispívá k pevnosti a zajišťuje lifting jemných očních partií 30 ml, cena za sadu 2 720 Kč (běžná cena 3 303 Kč).

 ZAJÍMAVOST: Sérum, které je nejvíce hydratující je sérum Lifting Code (1,8%), protože kromě boosteru (kyseliny hyaluronové s elastinem) obsahuje nejvyšší koncentraci kyseliny hyaluronové ze všech sér Bioline. Navíc má ještě vyplňující polymery, které vyplňují vrásku. Sérum kolem očí a rtů pečuje o citlivou a jemnou pleť očního okolí a má hydratační a liftingový efekt. Doporučujeme na den hydratační krém a na noc výživný (celková koncentrace aktivních látek v Lifting Code hydratačním krému je 13,8% a výživný má 16,5%).

Lifting_Code_komplet_slimfox

Ceny jsou platné do 15. června 2014 nebo do vyprodání zásob.