V salonu SlimFOX jsme tentokrát s paní kosmetičkou Evou vybraly osvědčené ošetření, které znám a u kterého je výborný a okamžitý efekt naprosto zaručený. Mou pleť netrápí naštěstí žádné větší problémy, které by se nutně musely řešit, proto jsme zvolily péči s intenzivní hydratací s glukonolaktonem. Přece jen, hydratace pleti je opravdu zásadní, neměli bychom na ni zapomínat. I jak jsem se v salonu díky diagnostice pleti dozvěděla, moje pleť byla lehce dehydratovaná, tak bylo toto ošetření rozhodně na místě. 🙂 A jak probíhalo?
 
OŠETŘENÍ S GLUKONOLAKTONEM
Ošetření s glukonolaktonem je velice intenzivní, pleť zklidňuje a navíc opravdu výborně hydratuje. Glukonolakton navíc posiluje funkci kožní bariéry, snižuje citlivost pleti. Jedná se o ošetření pod značkou Renophase, všechny produkty obsahují vodu z pramene Eska, což je nejčistší voda z Aljašky.
 
Úvodem bylo opět odlíčení, hloubkové čištění pleti ultrazvukem. Aplikoval se glukonolakton ve vrstvách, dále intenzivní regenerační sérum DETOX, v další vrstvě hydratační a vyvažující sérum Réhydratant, které dodává pleti hydrataci. Maska byla hydratační, revitalizační – obsahuje celou řadu hydratačních složek.
 
OŠETŘENÍ S LED SVĚTLEM
Zajímavostí byla následná péče LED světlem – to jsem v salonu SlimFOX nyní vyzkoušela vůbec poprvé. LED světlo využívá barvy přirozeného světla a působí přímo na buňky. LED světlo má i příznivý účinek na hojení zánětů, na bolest, nebo na regeneraci jizev. Světlem se svítí na pokožku (máte nasazené ochranné brýle), vnímáte to velmi příjemně, hřejivě. Závěrem ošetření byl krém Renosource Créme Douce.
 
A VÝSLEDEK?
Efekt a můj dojem z ošetření? Okamžité a naprosto znatelné zjemnění pokožky. To jsem vnímala hned, jakmile jsem se pokožky dotkla. V zrcadle pak vidíte celkovou svěžest pleti, evidentní hydrataci – tu vnímám i tak, že vrásky nejsou tolik vidět. Příjemný je i celkový komfort pleti, zklidnění, zkrátka velice dobrý pocit, který si uvědomujete. Troufám si tvrdit – že toto je v salonu SlimFOX mé nejoblíbenější ošetření. 🙂 Vyzkoušejte také! 🙂
Míša Salačová a hydratace s LED světlem